سرپرست باشگاه سپاهان گفت: حضور من در این باشگاه در جهت ادامه مسیری است که فولاد مبارکه و اعضای هیئت مدیره ترسیم کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، منوچهر نیکفر سرپرست جدید باشگاه سپاهان گفت: ابتدا باید از زحمات چند ساله برادر گرامی محمدرضا ساکت تقدیر و تشکر کنم. ایشان از مفاخر ورزشی اصفهان است و تلاش فراوان ایشان برای ارتقای جایگاه سپاهان فراموش نخواهد شد و قطعاً اگر مسئله منع بکارگیری بازنشستگان نبود، ایشان باقدرت به کار خود در سپاهان ادامه می‌داد. همین‌طور لازم می‌دانم از مدیران اسبق سپاهان که برای افتخارآفرینی این باشگاه تلاش کردند، سپاسگزار باشم.

وی ادامه داد: حضور بنده در باشگاه سپاهان در جهت ادامه مسیری است که توسط فولاد مبارکه و هیئت مدیره باشگاه ترسیم شده و ساکت نیز در همین مسیر قدم می‌گذاشت. لازم است یادآوری کنم که حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه از باشگاه سپاهان نیز براساس مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در راستای اهداف تعیین شده همچنان ادامه خواهد داشت.

سرپرست باشگاه سپاهان افزود: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است و همه مدیران در مقاطع زمانی مختلف تنها برای پیشرفت این باشگاه کار کرده و خواهند کرد. از اعضای خانواده بزرگ سپاهان، تیم‌های ورزشی، پرسنل، پیشکسوتان و سایر دلسوزان سپاهان درخواست دارم با همیاری و همکاری همیشگی خود، سپاهان را در پیشبرد اهداف متعالی خود یاری رسانند.

نیکفر در پایان گفت: موفقیت یک باشگاه بزرگ و پرطرفدار چهار رکن اصلی دارد که شامل هواداران، مربیان و بازیکنان، مدیریت باشگاه ‌و رسانه می‌شود. ان‌شاءالله همه در کنار هم با همدلی و تلاش مضاعف بتوانیم برای سپاهان بزرگ افتخارآفرینی کنیم و دل مردم شریف اصفهان و ایران را شاد کنیم. از این فرصت استفاده می‌کنم و به سوی ارکان اصلی موفقیت دست یاری دراز می‌کنم، به امید موفقیت سپاهان بزرگ.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.