سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش مقابل چلسی ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ در پی برتری خانگی ۲ بر یک شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش مقابل چلسی در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس و بازگشت به رده ششم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها گفت: ما بازی را خیلی خوب، بسیار پویا، شجاع و فعال شروع کردیم. در همان مقطع آغازین بازی موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و می‌توانستیم با دو یا سه گل جلو بیفتیم. ما چه در زمان مالکیت‌مان بر توپ ، چه در زمان عدم مالکیت‌مان بر توپ بر حریف تسلط داشتیم. این بازی تیم بسیار لذت‌بخش بود.

وی همچنین با رد اینکه تیمش در بحران است، ادامه داد: ما چنین احساسی نداریم که در بحران هستیم. ما آرامش خود را حفظ کرده‌ایم، روی روندی که در پیش گرفته‌ایم کار کرده‌ایم و می‌دانیم که چیزهایی که می‌خواهیم را کجا و روی چه چیزی باید بسازیم. ما در مسیر درستی پیش می‌رویم، به خاطر انتقاداتی که اطرافمان وجود دارد منحرف نمی‌شویم، از خودمان بسیار انتقاد می‌کنیم، می‌دانیم که خیلی سریع راضی نمی‌شویم و می‌خواهیم بهتر عمل کنیم.

سرمربی هلندی منچستریونایتد تصریح کرد: اگر کارهایی را بد انجام می‌دهیم، می‌خواهیم آن را درست کنیم و می‌خواهیم به روندی که در پیش گرفته‌ایم ادامه دهیم. فصل طولانی است، اگر می‌خواهیم موفق باشیم باید خیلی پیشرفت کنیم، اما این تیم قادر به انجام این کار است.

تن‌هاخ در ادامه به تمجید از هافبک اسکاتلندی‌اش پرداخت که در این بازی هر دو گل تیمش را به ثمر رساند و با ۶ گل‌زده بهترین گلزن منچستریونایتد در رقابت‌های مختلف فصل جاری است، گفت: مک‌تامینی مهارت این را دارد که در زمان مناسب خود را در موقعیت قرار دهد. او درک خیلی خوبی از بازی دارد و قدرت تمام‌کنندگی بالایی دارد، اما در عین حال در زمین فعال است و گاهی عقب‌تر بازی می‌کند و گاهی جلوتر.

منچستریونایتد با این برد ۲۷ امتیازی شد و به رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس صعود کرد و پشت‌سر تیم‌های آرسنال ۳۶ امتیازی، لیورپول ۳۴ امتیازی، استون‌ویلای ۳۲ امتیازی، منچسترسیتی ۳۰ امتیازی و تاتنهام ۲۷ امتیازی قرار گرفت.

شیاطین سرخ حالا باید خود را برای مصاف با بورنموث آماده کنند و پس از آن به دیدار بایرن مونیخ در دور پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بروند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.