ستاره آرژانتینی تیم فوتبال میامی اینتر پس از انتخاب شدن به‌عنوان برترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۲۳ اعتراف کرد به بازگشت دوباره به کاتالونیا امیدوار بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه معروف تایم آمریکا، جلد تازه‌ترین شماره خود را به تصاویری از لیونل مسی و معرفی او به‌عنوان بهترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۲۳ اختصاص داده است.

تایم به همین بهانه با کاپیتان تیم ملی آرژانتین که سال گذشته در چنین روزهایی فاتح جام جهانی شد،‌ گفت‌‌و‌گویی انجام داده است که در آن ستاره ۳۶ ساله اینترمیامی فاش کرد، امیدوار بوده است پس از ترک پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل گذشته، به بارسلونا برگردد.

تایم به نقل از مسی نوشته است: اولین گزینه من (پس از ترک پاری‌سن‌ژرمن) بازگشت به بارسلونا بود، اما نشد. تلاش کردم که برگردم، اما شرایطش مهیا نشد. واقعیت این است که خوشبختانه گزینه‌‌های فراوانی روی میز داشتم که جذاب بودند و باید آنها را با خانواده‌ام بررسی و درباره‌شان فکر می‌کردم. در نهایت تصمیم گرفتم به میامی بیایم. بله، در آن زمان من خیلی به رفتن به لیگ عربستان هم فکر کردم، چون آن کشور را می‌شناسم و لیگی هم که ساخته‌اند بسیار قوی است و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از لیگ‌های مهم دنیا را در آینده‌ای نزدیک دارد.

مسی گفت‌و‌گویش با تایم را اینگونه ادامه می‌دهد: به‌عنوان سفیر گردشگری عربستان، این کشور هم یکی از مقاصدی بود که توجه‌ام را جلب می‌کرد، بیش از همه به خاطر لذت بردن از تمام چیزهایی که آنجا دیدم و بعد از آنهم به خاطر اینکه آنجا فوتبال خیلی محبوب بود و تلاش زیادی برای بالا بردن و رساندن خودشان به سطح اول فوتبال می‌شد. برای من دو گزینه وجود داشت. من باید از بین عربستان و MLS یکی را انتخاب می‌کردم و هر دوی آنها به نظرم جذاب بودند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.