مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های گل خود استفاده کنیم و بازی را واگذار کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل که با شکست و حذف سرخ‌های ایران از لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۲۳ همراه بود، اظهار داشت: ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم و در ادامه هم بازیکنان عملکرد خوبی داشتند اما در ضد حملات بازیکنان الدحیل بسیار خوب عمل کردند.

او ادامه داد: دقیقه ۸۲ پنالتی به دست آوریم که به راحتی آن را از دست دادیم و پس از آن الدحیل روی یک ضد حمله توانست گل دوم را به ثمر برساند. متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های گل خود استفاده کنیم و شکست تلخی را تجربه کردیم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جذب بازیکنانی از جمله نبیل باهویی گفت: بازیکنی که سرمربی تیم معرفی کند، جذب می‌شود ما می‌خواستیم مطابق سقف بودجه جلو برویم و بیشتر از آن نمی‌خواستیم هزینه کنیم و از این رو باعث شد تا چنین بازیکنی جذب شود. اگر ما می‌خواستیم بازیکن بهتر و گران قیمتی را جذب کنیم به مراتب باید سقف بودجه را رد می‌کردیم که این کار را انجام ندادیم تا تیم بیشتر وارد حاشیه نشود.

درویش افزود: حق با هواداران است که ناراحت باشند و آنها توقع پیروزی از تیم دارند. یک روزی هم ما با قهرمانی‌های خود باعث خوشحالی آنان شدیم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص همکاری با یحیی گل محمدی گفت: ما با کمک همدیگر به کار خود ادامه خواهیم داد تا پرسپولیس به روزهای خوب خود باز گردد.

او ادامه داد: انتخاب یورگن لوکادیا هم با یحیی گل محمدی نبود و توسط مدیریت جذب شد و همیشه نباید نیمه خالی لیوان را دید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.