دروازه‌بان پرسپولیس گفت که شکست تلخ برابر الدحیل را تا سه ماه آینده فراموش نمی‌کند، اما از هواداران تیمش خواست که سرخپوشان را بابت این باخت ببخشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پس از شکست ۲ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: خیلی بغض کردم و نمی‌توان چیزی گفت. شرمنده هواداران شدیم و آنها تا پایان فصل می‌توانند هرچه دوست دارند به ما بگویند. نگران هواداران پرسپولیس هستم و آنها را درک می‌کنم. می‌دانم از کجا به هواداران فشار می‌آید و متأسفم که نتوانستم به کسب نتیجه خوب تیمم کمک کنم.

وی با اشاره به پنالتی از دست رفته گئورگی گولسیانی تصریح کرد: نمی‌دانم باید این مسئله را به فال نیک بگیریم (یا خیر). پنالتی خیلی مهمی را از دست دادیم و گولسیانی در این همه سال، پنالتی از دست نداده بود. این اتفاق مقابل این همه هوادار رخ داد. واقعاً عصبی هستم و امیدوارم آنها هم ما را ببخشند. با هم خیلی کار داریم و باید یک سال خیلی خوب را با هم پشت سر بگذاریم.

دروازه‌بان پرسپولیس با بیان اینکه نمی‌توان این نتیجه را از یاد برد، گفت: من این مسابقه را تا دو یا سه ماه آینده فراموش نمی‌کنم. با این حال صحنه‌های بسیار ناراحت‌کننده‌ای دیدم. جلوی بچه‌های تیم را گرفته بودند و به بازیکنان بطری پرتاب می‌کردند. پرسپولیس در هفت سال اخیر، شش قهرمانی آورده و حیف است به بازیکنان و سرمربی این تیم بی‌احترامی شود. از هواداران خواهش می‌کنم ما را ببخشند و من قول می‌دهم که جبران می‌کنیم. آنها می‌دانند که کجا جبران می‌کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.