مربی تیم ملی فوتبال ایران از زمان آغاز اردوهای این تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری پیش از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی در خصوص وضعیت تیم ملی اظهار داشت: می‌دانید که در آذرماه فیفا دی نداریم و سعی می‌کنیم که اردوی تیم ملی را زودتر برگزار کنیم که فکر می‌کنم احتمال زیاد در ۱۲ دی ماه اردوهای تیم ملی را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آغاز کنیم و پیش از جام ملت‌ها یک بازی دوستانه داشته باشیم تا بعد از آن راهی جام ملت‌های آسیا شویم.

وی در خصوص بازی‌های تدارکاتی تیم ملی قبل از جام ملت‌ها آسیا گفت: در خصوص بازی‌های تدارکاتی تیم ملی به دلیل اینکه قطعی نشده است نمی‌توانم صحبت کنم.

مربی تیم ملی در خصوص جدایی خداداد عزیزی از تیم ملی عنوان کرد: جدایی خداداد عزیزی از کادر فنی تیم ملی تصمیم شخصی بوده است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. امیدوارم خداداد عزیزی هم در کنار تیم ملی باشد و کار را با هم پیش ببریم.

مطهری در ادامه در خصوص انتقادهای تند از تیم ملی پس از بازی با ازبکستان گفت: صحبت‌های من را بد برداشت کرده بودند، ما همیشه این را اعلام کردیم که کادر فنی تیم ملی از امیر قلعه نویی تا دیگر اعضا انتقاد سازنده را روی چشم می‌گذارند و می‌پذیریم چرا که انتقاد خوب باعث می‌شود تا پیشرفت کنیم. من صحبتی هم که کردم در خصوص تخریب‌ها بود، تیم ملی برای همه است و باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم موفق شویم.

وی در ادامه درباره وضعیت جسمانی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هم تصریح کرد: امیر قلعه نویی در حال حاضر دچار کسالت است متأسفانه قبل از بازی با ازبکستان این کسالت به سراغ او آمد اما جای نگرانی نیست چرا که او در حال حاضر روند رو بهبودی را دارند.

مطهری در پایان با اشاره به اینکه آیا کادر فنی از دیدارهای تدارکاتی راضی هستند یا خیر گفت: در خصوص این موضوع خیلی صحبت کردیم اما موضوع این است که کادر فنی هم در خواست برای بازی‌های بزرگ داده بود اما شرایط کشور و فدراسیون فوتبال ما هم به نوعی است که همه می‌دانند مشکلات مالی و سیاسی وجود دارد و دیگر نیاز به توضیح زیادی نیست. هرچند تمام تلاش خود را کردیم تا از فیفا دی‌ها به نحو احسنت استفاده کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.