بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با اینکه تیم‌های قطری بازیکنان خوبی دارند، اما با استقبال هواداران ترس در وجودشان می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مرتضی پورعلی‌گنجی پیش از آغاز بازی پرسپولیس - الدحیل در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳، اظهار داشت: آمده‌ایم که از تیم محبوب‌مان حمایت کنیم و ان‌شاءالله که بچه‌ها صحیح و سلامت به مرحله بعد برسند.

وی در ادامه افزود: به هر حال بازیکنی که در شرایط بازی قرار داشته و درگیر مصدومیت بلندمدت است، از این قضیه اذیت می‌شود. گفتم امروز در ورزشگاه حاضر شوم، بازیکنان و طرفدارانم را ببینم تا از آنها انرژی و انگیزه بگیرم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: وضعیتم خوب است و هر روز چهار تا پنج ساعت روی آن کار می‌کنیم. امیدوارم تا ۱۰، ۱۲ روز دیگر بتوانم دو عصایم را کنار بگذارم.

پورعلی‌گنجی در مورد استقبال هواداران از بازی پرسپولیس - الدحیل، خاطر نشان کرد: بیرون ورزشگاه را که دیدم و تصاویری که از اینستاگرام تماشا کردم، با خودم فکر کردم بچه‌ها کجا باید بنشینند؟! واقعاً حق پرسپولیس، استقلال و تمام تیم‌های ایرانی است که ورزشگاه‌های خوبی داشته باشند. هفت ورزشگاه برای تهران کم است و واقعاً باید به فوتبال و ورزش مردمی بیشتر برسند. امیدوارم مسئولان کمک کنند و ورزشی که اینقدر طرفدار دارد، بیشتر به آن اهمیت داده شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تقابل با الدحیل با وجود غیبت دو ستاره‌اش آسان است، اظهار داشت: من در السد بازی کردم و در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم. کلاً تیم‌های قطری بازیکنان باکیفیتی دارند و نباید آنها را دست‌کم بگیریم، ولی وقتی طرفدار می‌بینند ترس عجیبی در وجودشان می‌رود. ما باید از این موقعیت نهایت استفاده را ببریم و امیدوارم هواداران با خوشحالی به خانه برگردند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره میزان رسیدگی باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال به وی در دوران مصدومیت، تصریح کرد: باشگاه، تیم ملی و فدراسیون به من لطف داشتند. از قدیم گفته‌اند اگر صد خودت را برای رفیق یا انسان‌هایی که کنارت هستند، بگذاری آنها از تمام وجودشان می‌گذارند که به تو کمک کنند. همه در این چند مدت به ما کمک کردند و ان‌شاءالله برمی‌گردم و روزهای خوب را دوباره تجربه می‌کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.