دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت که آنها خواسته‌های کادرفنی تیم ملی را برآورده کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هدایت ممبینی در حاشیه دیدار تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر در هفته پایانی مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ان‌شاء‌الله بازی خوبی باشد. شب گذشته نیز سپاهان و نساجی مازندران بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

وی در مورد برنامه فدراسیون فوتبال برای آماده‌سازی تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: خدا را شکر تمام فیفادی‌ها را بستیم و چیزی که کادرفنی از فدراسیون خواسته بود، اجرایی شد. اردوی تیم ملی از ۱۱ دی ماه آغاز می‌شود و ملی‌پوشان هجدهم همان ماه به قطر اعزام می‌شوند و نوزدهم نیز یک دیدار با اندونزی پشت درهای بسته برگزار خواهند کرد. اگر بتوانیم قبل از این تاریخ، یک دیدار دیگر برای تیم ملی تدارک دیده شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در رابطه با آخرین وضعیت بیماری امیر قلعه‌نویی گفت: ایشان در استراحت به سر می‌برد و فدراسیون فوتبال مرتب با او در ارتباط است و ان‌شاءالله به زودی برگردند. مشکلی برای ایشان پیش آمد ولی با قدرت برمی‌گردند و کنار تیم ملی خواهند بود.

ممبینی در پاسخ به این سؤال که آیا ورزشگاه آزادی همچنان در صورت صعود پرسپولیس و سپاهان به مرحله بعدی میزبان این دو تیم خواهد بود، گفت: ا‌ن‌شاء‌الله که میزبانی در کشورمان داشته باشیم و سپاهان در نقش جهان اصفهان میزبانی کند. میزبانی ما با تماشاگرانی که داریم شور و نشاطی به آسیا داده است.

وی در خصوص اینکه آیا سیستم VAR در ایران می‌ماند یا نه، یادآور شد: اجازه دهیم بحث‌های VAR را باز نکنیم. بحث ورود این سیستم پیگیری می‌شود و به موقع درباره آن صحبت خواهیم کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا با شرکتی قرارداد بسته تا مسابقات از طریق این شرکت سیستم‌های VAR را استفاده کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.