باشگاه بارسلونا برای تقویت پست دروازه‌بانی خود گزینه‌هایی را مدنظر دارد؛ از جمله داوید دخه‌آ و کسپر اشمایکل.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا برای بازگرداندن مارک آندره تِراِشتگن به شرایط بازی تصمیم گرفته که دروازه‌بان آلمانی‌اش را مورد عمل جراحی قرار دهد. نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا با اعلام این خبر گزارش داد که تِراِشتگن ۳۱ ساله با این شرایط احتمالاً بازی رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. او در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال آلمان و پیش از بازی دوستانه با ترکیه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد.

طبق این گزارش، باشگاه بارسلونا حالا با توجه به اینکه مارک آندره تِراِشتگن رضایت داده مورد عمل جراحی قرار بگیرد، ممکن است در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌ رو اقدام به جذب دروازه‌بانی جدید برای کوتاه مدت کند و گزینه‌های احتمالی بدین منظور هم عبارتند از داوید دخه‌آ دروازه‌بان پیشین منچستریونایتد، آرون رمزدیل از آرسنال، کسپر اشمایکل از اندرلخت، یاسین بونو از الهلال و رومن بورکی از سنت‌لوئیز سیتی.

تِراِشتگن فصل گذشته ۲۶ بازی از ۳۸ بازی لالیگایی موفق شد دروازه‌‌ بارسلونا را بسته نگه دارد و به همین خاطر اخیراً جایزه زامورا را به‌ عنوان بهترین دروازه‌بان فصل از روزنامه مادریدی «مارکا» دریافت کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.