چهار خبرنگار انگلیسی به دلیل انتشار اخباری درباره وضعیت رختکن منچستریونایتد از حضور در نشست خبری پیش از بازی با چلسی محروم شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اینکه رسانه‌های «اسکای اسپورتس»، «منچستر ایونینگ نیوز»، «ESPN» و «میرر» اخباری مبنی بر اوضاع نابسامان رختکن منچستریونایتد در پی تداوم نتایج ضعیف شیاطین سرخ و بی‌اعتماد شدن بازیکنان این تیم به اریک تن‌هاخ منتشر کردند، باشگاه منچستریونایتد خبرنگاران این چهار رسانه را از حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی با چلسی که قرار است عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار شود، منع کرد. این چهار خبرنگار عبارتند از کاوه صلح‌کل از اسکای اسپورت، ساموئل لاکهرست از منچستر ایونینگ نیوز، دیوید مک‌دانل از میرر و راب داوسون از ESPN.

باشگاه منچستریونایتد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما امروز علیه تعدادی از رسانه‌ها اقدام کردیم، نه برای انتشار اخباری که دوست نداریم، بلکه به خاطر اینکه آنها بدون تماس با ما و دادن فرصتی به ما برای اظهارنظر، به چالش کشیدن یا زمینه‌سازی، این اخبار را منتشر کردند. ما معتقدیم که این یک اصل مهم است که باید از آن دفاع کرد و امیدواریم که این اقدام بتواند به بازنگری در نحوه همکاری ما منجر شود».

گفته می‌شود بازیکنان منچستریونایتد از دو هم‌تیمی خود بابت در اختیار قرار دادن اخبار و اتفاقات تیم به رسانه‌ها عصبانی هستند و معتقدند که وضعیت تیم آن‌طور نیست که در رسانه‌ها به آن اشاره شده است.

منچستریونایتد که در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس است و با آرسنال صدرنشین ۹ امتیاز اختلاف دارد، از ساعت ۲۳:۴۵ فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی خواهد رفت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.