مهاجم سال‌های گذشته تیم پورتو معتقد است که ستاره ایرانی این تیم تحت تأثیر شایعات نقل‌وانتقالاتی قرار نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «آبولا»، دومینگو پاتینسه درباره استقبال گرم سرمربی تیم فوتبال پورتو از گلزنی مجدد مهدی طارمی اظهار داشت: پیام اطمینان از طرف مربی برای یک بازیکن، اتفاقی حیاتی محسوب می‌شود. وقتی مهاجمان در دو یا سه بازی گل نمی‌زنند، ناراحتی ایجاد می‌شود. مهاجم بزرگ همیشه باور دارد می‌تواند در مسابقه‌ای بازی کند که در آن گل بزند و همه چیز در این مسابقه عوض می‌شود.

وی با اشاره به دوران حضور خود در پورتو تصریح کرد: در مقطعی که آلبرتو سیلوا سرمربی پورتو بود، هواداران هنگامی که صاحب توپ می‌شدم، سوت می‌زدند و شرایط ناخوشایندی برای من پیش می‌رفت. سرمربی پورتو مرا صدا زد و گفت نمی‌خواهم بدانم بقیه چه می‌گویند. تو همیشه مهاجم نوک من هستی و همچنان در تیم بازی می‌کنی. این صحبت‌ها، سطح اعتماد به نفس بازیکن را بالا می‌برد.

مهاجم پیشین پورتو با تمجید از مهاجم تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: بر اساس عملکرد فصل گذشته طارمی و چیزی که درباره او می‌دانیم، طبیعی است که شرایط در مقطعی برای این بازیکن خوب جلو نرود. با این حال ما با یک بازیکن حرفه‌ای روبرو هستیم که تعهد بسیار زیادی نسبت به تیم دارد. من در طارمی ویژگی‌های مثبت و ظرفیت‌های بسیار بالایی نسبت به ضعف‌های او می‌بینم.

پاتینسه در مورد تأثیر اخباری که در مورد پیشنهادهای باشگاه‌هایی چون اینتر به طارمی به گوش می‌رسد، گفت: بازار نقل‌وانتقالات امروزه تفکر بازیکنان را خراب می‌کند. طبیعی است که طارمی به یک انتقال فکر کند، اما فکر نمی‌کنم این مسئله تأثیری در عملکرد این بازیکن داشته باشد. عملکرد طارمی باعث شده که او چنین پیشنهادهایی داشته باشد. اگر او گل‌های بیشتری بزند، پیشنهادهای بیشتری خواهد داشت و خودش نیز این را می‌داند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.