دروازه‌بان آلمانی بارسلونا تا پایان سال جاری میلادی نمی‌تواند هم‌تیمی‌هایش را در مسابقات مختلف همراهی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارک آندره تِراِشتگن که در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال آلمان و پیش از بازی دوستانه با ترکیه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد، به نظر می‌رسد همچنان به دور از ترکیب بارسلونا خواهد بود. ژاوی هرناندس پس از برتری یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا گفت که تِراِشتگن همچنان از ناحیه کتف درد دارد و باید دید که آیا او این هفته به شرایط بازی خواهد رسید یا خیر.

روزنامه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید با انتشار گزارشی مدعی شد که این دروازه‌بان آلمانی تا پیش از آغاز سال جدید میلادی نمی‌تواند به شرایط بازی بازگردد و این یعنی اینکه او در حدود یک ماه دیگر خانه‌نشین خواهد بود. روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا هم مدعی شد که تِراِشتگن ممکن است مورد عمل جراحی قرار بگیرد و تصمیم نهایی در این خصوص امروز (دوشنبه) گرفته خواهد شد.

مارک آندره تِراِشتگن ۳۱ ساله که فصل گذشته در ۳۸ بازی لالیگایی در ۲۶ بازی دروازه‌‌ بارسلونا را بسته نگه داشت و تنها ۲۰ گل دریافت کرد (میانگین ۰.۴۷۳ گل‌خورده در هر بازی) اخیراً جایزه زامورا را به‌عنوان بهترین دروازه‌بان فصل دریافت کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.