رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد، مرکز ملی فوتبال باید در اسرع وقت نسبت به بازسازی و تعویض زمین فوتبال ساحلی اقدام کرده و آن را به شرایط استاندارد برساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روز گذشته نشست رئیس فدراسیون به منظور ارزیابی و بررسی آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۴ امارات برگزار شد.

در ابتدای جلسه، مهدی تاج رئیس فدراسیون گفت: جام جهانی فوتبال ساحلی برای مجموعه‌ فدراسیون فوتبال اهمیت فراوانی دارد و حضور کلیه‌ اعضا در جلسه بیانگر این موضوع است. از برنامه‌های کمیته‌ فوتبال ساحلی و کادر فنی تیم ملی حمایت کامل خواهیم کرد تا کمبودی در این حوزه احساس نشود. مرکز ملی فوتبال باید در اسرع وقت نسبت به بازسازی و تعویض زمین فوتبال ساحلی اقدام کرده و آن را به شرایط استاندارد برساند تا بتواند میزبان دیدارهای تدارکاتی و دوستانه‌ تیم ملی در تهران باشد. از کل فدراسیون می‌خواهم با تمام توان و دقت‌نظر برنامه‌های درخواستی تیم ملی فوتبال ساحلی را اجرایی کنند.

پس از آن، مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون گفت: از دپارتمان فوتبال ساحلی تشکر می‌کنم. از ابتدای سال تاکنون چندین برنامه کوتاه و دراز مدت تهیه و تدوین کرده و جزو منظم‌ترین بخش‌ها در این حوزه است. ما برنامه‌ پیشنهادی کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی و کمیته‌ فوتبال ساحلی را بررسی کرده و موافق اجرایی شدن آن هستیم.

در انتهای جلسه، حاضران برنامه‌های تیم ملی فوتبال ساحلی تا جام جهانی را بررسی کردند و موارد پیشنهادی کادر فنی تیم ملی تصویب شد. هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون، مهدی خراطی رئیس دپارتمان تیم‌های ملی، علی تارقلی‌زاده رئیس کمیته بین‌الملل، وحید فدایی خزانه‌دار فدراسیون، داوود پرهیزکار رئیس مرکز ملی فوتبال به همراه رئیس کمیته‌ فوتبال ساحلی، سرمربی و سرپرست تیم ملی و رئیس دپارتمان ساحلی از حاضران در این نشست بودند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.