مهاجم برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که مسئولان باشگاه او را از صحبت درباره درگیری اخیرش با کاپیتان تیم ملی آرژانتین منع کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رودریگو گوئس مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی شب گذشته (چهارشنبه) این تیم مقابل ناپولی در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مصاحبه‌ای انجام داد و در آن به نکته‌ای جالب اشاره داشت.

رودریگو در دور اخیر بازی‌های ملی و مصاف حساس تیم ملی کشورش برابر آرژانتین با لیونل مسی، کاپیتان آلبی‌سلسته درگیری لفظی پیدا کرد که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و خیلی‌ها کنجکاو شدند بدانند که رودریگو به مسی چه گفته است.

او در پاسخ به این سؤال گفت: نمی‌توانم درباره این موضوع صحبت کنم. رئال مادرید به من اجازه نمی‌دهد.

رودریگو درباره گلش به ناپولی هم اظهار داشت: گل زیبایی بود. بعد از یک هفته که اوضاع آنطور که می‌خواستم پیش نرفت، این گل اوضاع را بهتر کرد. بیشتر از بلینگام گل زدن کار سختی است اما بین من و او رقابتی برای گلزنی نیست. تنها کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم کمک به تیم است.

رودریگو درباره پاسخ به این سؤال که آیا اطلاعی از آینده سرمربی‌اش کارلو آنچلوتی دارد و آیا شایعه رفتن او به برزیل صحت دارد، گفت: من هیچ چیزی نمی‌دانم چون مربی با ما درباره این چیزها اصلاً صحبت نمی‌کند. رئیس فدراسیون فوتبال برزیل هم همینطور.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.