سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره اتفاقات پیروزی خانگی قاطع مردانش برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (چهارشنبه) در خانه موفق شد میهمان خود ناپولی را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد. این اتفاق در حالی رخ داد که ناپولی گل اول بازی را زد و وقتی که ۲ بر یک عقب افتاد هم دوباره توانست نتیجه را به تساوی بکشاند. به این ترتیب در فاصله یک هفته به پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، رئالی‌ها از بابت سرگروهی هم مطمئن شدند.

کارلو آنچلوتی سرمربی کهکشانی‌ها در پایان این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: هر دو تیم باز بازی می‌کردند و قصد عقب‌نشینی نداشتند. به همین دلیل گل‌های فراوانی رد و بدل و موقعیت‌های بسیاری ایجاد شد. درست همان زمانی که احساس می‌شد خستگی دارد روی بازی‌مان تأثیر می‌گذارد، نیرویی تازه پیدا کردیم تا نتیجه لازم را به دست آوریم.

یکی از اتفاقات مهم بازی، گلزنی نیکلا پاس بازیکن تعویضی رئال مادرید چند دقیقه پس از ورودش به میدان بود. به لطف گاف الکس مرت دروازه‌بان ناپولی او توانست اولین گل خود در رده بزرگسالان را به ثمر برساند.

آنچلوتی در این باره هم گفت: او متولد سال ۲۰۰۴ است و یکی از بازیکنان بااستعدادی که زیر نظر رائول در تیم جوانان باشگاه کار می‌کند. ما هم با کمبود مهره مواجه بودیم و به همین دلیل از او کمک گرفتیم.

یکی دیگر از نکته‌های مهم بازی که در صحنه گل نخست ناپولی رخ داد، غافل شدن جود بلینگام از مهار مدافع حریف بود. آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا بالاخره بهترین بازیکن این فصل تیمش هم عیب و نقص نشان داده است، گفت: فرلان مندی می‌توانست به بلینگام کمک کند، اما او خیلی به مرکز رفته بود. با این حال هیچ بازیکنی بی‌عیب و نقص نیست.

پاسخ کارلتو به آخرین سؤال که از او پرسیده شد هم به نوبه خوب جالب بود. او در جواب این پرسش که آیا آینده‌اش در رئال مادرید خواهد بود یا هدایت تیم ملی برزیل را برعهده خواهد گرفت، گفت: می‌شود لطفاً یک سؤال متفاوت بپرسید؟

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.