بازیکنان پرسپولیس با وجود انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه قصد صحبت درباره مشکلات به وجودآمده برای رفت و برگشت از عربستان را ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی صبح روز چهارشنبه گذشته وارد تهران شد که برنامه رفت و آمد سرخپوشان باعث خستگی مفرط بازیکنان و کلافگی کادر فنی شده بود. از این رو یحیی گل محمدی ترجیح داد جلسه تمرین چهارشنبه را لغو کرده تا بازیکنانش به استراحت بپردازند.

بازیکنان پرسپولیس که همچنان بابت جریمه ۱۰ درصدی قراردادهای خود از رضا درویش مدیرعامل باشگاه و اعضای هیأت مدیره گلایه داشتند قصد گفت و گوی انتقادی درباره وضعیت مسافرت خود به عربستان را داشتند اما با توصیه یحیی گل محمدی روبرو شدند.

سرمربی پرسپولیس که همچنان با مدیرعامل باشگاه رابطه خوبی ندارد از شاگردان خود خواسته روی بازی با الدحیل تمرکز کنند و توجهی به حاشیه‌ها نداشته باشند تا بتوانند با صعود به مرحله حذفی دور از فشار هواداران در خصوص مشکلات مالی و مدیریتی تصمیم گیری و صحبت کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر ۱۴ آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. سرخپوشان پایتخت در صورت پیروزی مقابل این تیم امید زیادی برای صعود به عنوان یکی از تیم‌های برتر منطقه غرب آسیا به دور حذفی دارند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )