سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران وعده داد، عوامل این تیم تلاش خواهند کرد تا هواداران نساجی یک بار دیگر با آنها آشتی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرهاد کوچک‌زاده پس از برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل مومبای سیتی در دور برگشت از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: ما شرایط خوبی نداشتیم و همه این موضوع را می‌دانید. اگر چه این پیروزی در جدول تأثیری ندارد، اما امیدوارم مرهمی بر دل هواداران باشد و با روحیه بهتر به مسابقات لیگ برتر برگردیم.

وی در مورد اینکه نساجی پس از ۷۱ روز موفق به کسب پیروزی شد، تصریح کرد: فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و متأسفانه شکست‌های پی در پی روحیه تیم را پایین آورد. یکسری سوء‌تفاهمات پیش آمد، ولی می‌دانیم دل هواداران نساجی با تیم است. سرمایه اصلی نساجی، هواداران هستند و مطمئنم این تیم نتایج خوبی می‌گیرد. هفته بعد بازی سختی مقابل الهلال داریم و مطمئناً بازیکنان مردانه می‌جنگند.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به این موضوع که هواداران اعتقاد دارند ادامه این وضعیت وقت‌کشی برای نساجی است، گفت: این مسئله یک چیز نرمال است که وقتی در فوتبال نتیجه نگیرید، هواداران ناراحت شوند. عشق هواداران، نساجی است و باید تمام تلاش‌مان را به کار بگیریم تا آنها با ما دوباره آشتی کنند. وقتی ببازید، سوءتفاهم‌هایی بین اعضای خانواده پیش می‌آید.

کوچک‌زاده راجع به ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان نساجی خاطر نشان کرد: تیمی که می‌بازد برای اینکه حواشی‌اش کمتر شود، سعی می‌کند کمتر مصاحبه کند.

وی در واکنش به اخراج سه بازیکن نساجی در پنج دیدار قبلی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اشتباه بازیکنان بوده است. بازیکن ما خطای فنی کرد و داور تصمیم درستی گرفت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.