سرمربی تیم فوتبال مومبای سیتی هند مهمترین دستاورد تیمش از حضور در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا را کسب تجربه برای سال‌های آتی دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آنتونی فرناندز پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل نساجی ایران اظهار داشت: در ابتدا خوب بازی کردیم، ولی نتیجه بازی طور دیگری شد. در لیگ قهرمانان آسیا تلاش خودمان را کردیم و تلاش خواهیم کرد در سال‌های بعد تلاش بیشتری کنیم تا نماینده خوبی باشیم.

وی در مورد دستاورد حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امسال برای سال‌های بعد تجربه کسب کردیم و باید بازیکنان زیادی برای برخی پست‌ها از جمله فوروارد اضافه کنیم. خیلی نمی‌توان آینده را به سادگی تصور کرد.

سرمربی تیم فوتبال مومبای سیتی راجع به کیفیت نساجی مازندران و همینطور میزبانی ایران هم تصریح کرد: نساجی حریف سختی برای ما بود و سازماندهی و تجربه بیشتری نسبت به ما داشت. آنها مربی و بازیکنان خوبی دارند و خوشحالیم با این تیم بازی کردیم. از میزبانی ایران نیز خوشحالیم و آنها چیزهایی که نیاز داشتیم، در اختیارمان قرار دارند. می‌دانیم مردم ایران میهمان‌نواز هستند و این بار نیز میهمان‌نوازی خود را نشان دادند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.