نیمه اول دیدار دو تیم نساجی مازندران و مومبای سیتی با برتری نماینده ایران به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و مومبای سیتی در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ و در ورزشگاه آزادی رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان رحمتی به پایان رسید. محمدرضا آزادی (۱۴) و مدافع تیم فوتبال مومبای سیتی (گل به خوردی) (۳۲) برای نساجی گلزنی کردند.

حسین خطیر، امیرحسین سام دلیری، امیرمهدی جان ملکی، سعید غلامعلی بیگی، محمدرضا آزادی، محمود قائد رحمتی، محمدرضا ترابی، مرصاد سیفی، احسان حسینی، اسماعیل بابایی و محمدرضا عباسی ترکیب نساجی مازندران را در این بازی تشکیل می‌دادند.

برتری قاطع نساجی در مقابل چشمان هواداران اندک

تیم فوتبال نساجی مازندران در حضور اندک تماشاگران خود در ورزشگاه آزادی بازی خوبی را آغاز کردند و در دقیقه یک هم صاحب ضربه آزاد شدند که نتوانستند به خوبی از این فرصت استفاده کنند. قرمز پوشان مازندرانی در دقایق ابتدایی بازی فشار زیادی روی دروازه تیم مومبای سیتی آوردند و در دقیقه ۱۲ به دلیل خطای بازیکنان نماینده هند صاحب ضربه آزاد شدند که محمد رضا آزادی آن را به دیواره دفاعی مومبای سیتی زد. در ادامه این جان ملکی بود که با یک پاس دقیق آزادی را صاحب تو کرد در دقیقه ۱۴ دروازه مومبای سیتی را باز کند.

نساجی که در اکثر دقایق این بازی برتر از حریف خود بود و بازی برتری را نسبت به نماینده هندی از خود به نمایش گذاشت. فشار شاگردان رحمتی و پرس تیم مومبای سیتی از خط دفاعی این تیم باعث شد تا مدافع این تیم با پاس اشتباه روی به عقب دروازه‌خود را باز کند تا نساجی ۲ بر صفر از حریف خود پیش بیافتد. بازیکنان نساجی بازی خوب خود در نیمه اول و برتری را حفظ کردند تا با پیروزی و بدون دریافت گل از نماینده هند به رختکن بروند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.