سرمربی رئال مادرید وضعیت تیمش در آستانه بازی فردا شب با ناپولی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که تیم تحت هدایتش فردا شب (چهار‌شنبه) در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای ناپولی خواهد بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بازی فردا بازی خیلی مهمی است و این اجازه را به ما می‌دهد به‌عنوان صدرنشین مرحله گروهی را به پایان برسانیم، به همین خاطر می‌خواهیم بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم.

کارلتو که در حال حاضر هشت بازیکن مصدوم در ترکیب تیمش دارد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: صحبت درباره مصدومانی که داریم، بی‌احترامی به بازیکنان دیگر ماست. اگر ما با وجود این مصدومیت‌ها در این جایگاه هستیم، این بدین معناست که ما ترکیب خیلی خوبی داریم.

سرمربی رئال مادرید بار دیگر در مواجهه با پرسشی درباره آینده حرفه‌ای‌اش ترجیح داد صحبتی نکند. او همچنین درباره اینکه چه توصیه‌ای به ژاوی هرناندس دارد که این روزها تحت فشار است، گفت که ژاوی نیازی به توصیه او دارد و تجربه لازم برای رویارویی با این شرایط را دارد.

وی در ادامه به تمجید از هافبک انگلیسی‌‌اش که شروع فوق‌العاده‌ای در این تیم داشته است، پرداخت و خاطر نشان کرد: بلینگام خیلی باهوش و بالغ است. او به خوبی با تیم سازگار شده و بازیکن شگفت‌انگیزی است. جود می‌تواند خیلی راحت خودش را با هر شرایطی وفق دهد.

آنچلوتی در پایان درباره دروازه‌بان اوکراینی رئال مادرید که در بازی فردا در ترکیب اصلی این تیم به میدان خواهد رفت، گفت: لونین فکر نمی‌کند که بازی فردا آخرین بازی‌اش برای رئال مادرید خواهد بود. او با کپا رقابت خواهد کرد و این برای ما خوب است، چون هر دوی آنها دروازه‌بانان خوبی هستند.

رئال مادرید که با ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه C لیگ قهرمانان اروپاست و ناپولی هفت امتیازی را پشت سر خود دارد، از ساعت ۲۳:۳۰ فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پذیرای قهرمان ایتالیا خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.