مدافع تیم فوتبال ملوان بندر انزلی جور بودن جنس این تیم را یکی از دلایل موفقیت شاگردان مهدی تارتار در فصل جاری دانست.

حامد نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر هوادار که در زمین حریف رقم خورد، اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام دادیم و در هر دو نیمه برتر از هوادار بودیم. ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم و از طرفی به تیم حریف موقعیت ندادیم و کاملاً مستحق برد بودیم.

وی در مورد نتایج خوب ملوان و تعریف و تمجیدهایی که از این تیم می‌شود، تصریح کرد: امسال یکی از پدیده‌های لیگ بودیم و البته این تعریف‌ها کار ما را سخت‌تر خواهد کرد. با گذشت هر هفته شناخت حریفان از ملوان بیشتر می‌شود و همه تیم‌ها انگیزه دارند تا برابر ما نتیجه بگیرند. قطعاً از این هفته کارمان سخت‌تر هم خواهد شد.

مدافع تیم فوتبال ملوان بندر انزلی راجع به عملکرد خوب خط دفاعی این تیم یادآور شد: ما فقط هشت گل خوردیم و جزو بهترین خطوط دفاعی لیگ هستیم. از طرفی خط حمله ملوان هم آمار بسیار خوبی داشته است و فکر می‌کنم در بخش تهاجمی نیز جزو بهترین‌ها هستیم. امسال جنس ملوان جور است و خوشبختانه نتایجی گرفتیم که هواداران تیم و مردم انزلی را خوشحال کردیم. آنها فوتبال تهاجمی را دوست دارند و ما هم تلاش می‌کنیم تا در هر مسابقه بازی خوبی به نمایش گذاشته و نتیجه بگیریم.

نورمحمدی در پایان خاطر نشان کرد: حفظ این موقعیت برای ما بسیار مهم است و در بازی‌های بعدی باید چند برابر همیشه تلاش کنیم. الان همه تیم‌ها انگیزه دارند تا برابر ملوان نتیجه بگیرند و این کار تیم ما را سخت‌تر می‌کند، در این بین مسئله مهم آن است که مغرور نشویم و با تلاش بیشتر این روند را ادامه دهیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.