مدافع - هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره ناراحتی‌اش از اقدام فرشاد احمدزاده در زدن گل به نیروی هوایی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان پس از برتری یک بر صفر سپاهان اصفهان مقابل نیروی هوایی عراق در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: دست تک تک هوادارانی که از اصفهان به تهران آمدند را می‌فشارم. باید در شهر خودمان در اصفهان میزبانی می‌کردیم اما متأسفانه به خاطر یکسری اتفاقات که قبلا درباره آن صحبت کرده‌ام و بابت آن ناراحت هستم، در تهران میزبانی کردیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم و خوشحالم حال یکسری از ملت ایران یعنی هواداران سپاهان خوب است و خوشحال هستند.

وی در مورد ناراحتی‌اش از اقدام فرشاد احمدزاده برای زدن گلی که به راحتی وارد دروازه شده و باید به نام او ثبت می‌شد، گفت: فقط از این ناراحت بودم که در آن لحظه آفساید نشده باشد. مهم نیست من گل بزنم یا بازیکن دیگری. مهم‌ بردن تیم است. شخصیت تیمی‌مان را نشان دادیم که بعد از ۱۰ نفره و حتی ۹ نفره شدن کار تیمی را خوب انجام دادیم. از یکسری مسائل در باشگاه ناراحت هستم و امیدوارم در مسیری که قرار داریم به خوبی ریکاوری کنیم.

رضاییان بهترین بازیکن دیدار سپاهان - نیروی هوایی شد

مدافع - هافبک سپاهان در نشست خبری بعد از بازی نیز گفت: بازی خیلی خوبی بود و به تیمم و سرمربی بابت زحماتی که می‌کشند، تبریک می‌گویم. لیاقت هواداران‌مان بود که در شهر خودمان تیم‌شان را تشویق کنند ولی باید تشکر کنم از کسانی که میزبانی در آزادی را فراهم کردند. از هواداران‌مان بار دیگر به خاطر حضور در تهران در وسط هفته برای حمایت از سپاهان تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم امروز توانستیم بازی را ببریم و دل‌شان را شاد کنیم.

وی افزود: داور مسابقه را از زمانی که در قطر بازی می‌کردم، می‌شناسم و یکی از سه داور برتر آسیاست ولی در صحنه اخراج هادی محمدی به او گفتم می‌توانستی صحنه را خودت بازبینی کنی، چون محمدی هیچ کاری نکرد و کارت قرمز او می‌توانست برگردد. امیدوارم در قضاوت داوران انصاف رعایت شود.

رضاییان در خصوص دیدار هفته پایانی با الاتحاد عربستان و شانس صعود سپاهان به مرحله بعدی این رقابت‌ها گفت: ما بازی به بازی فکر می‌کنیم. در رختکن صحبت بچه‌ها این بود که با تمام وجودمان بازی کنیم. اتفاقی در دیدار رفت افتاد یکی از بدترین اتفاقات زندگی‌ام بود و خیلی ناراحت شدم چون جو خیلی قشنگی در اصفهان شاهد بودیم و دیگر آن جو را ندیدم. با بازیکنان صحبت می‌کردیم که یکبار دیگر چنین جوی در بازی با آلمالیق ازبکستان تکرار شود اما متأسفانه میزبانی را از ما گرفتند. هفته بعد قرار است با یکی از بهترین تیم‌های آسیا بازی کنیم مطمئن باشید با همه وجود بازی خواهیم کرد و بقیه را به طبیعت می‌سپاریم! چیزی که مطمئن هستم این است که بازیکنان به این راحتی عقب نمی‌کشند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.