دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد امتیازات کسر شده از این تیم بابت قانون سقف قرارداد به زردپوشان بازگردد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پیام نیازمند بعد از پیروزی تیمش مقابل نیروی هوایی عراق در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: واقعاً بازی خیلی سختی بود. تیم نیروی هوایی واقعاً تیم خیلی خوبی بود. می‌دانید که بازی قبلی مقابل الاتحاد را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند. کار ما خیلی سخت بود. آنها دو یا سه بازیکن کلیدی داشتند که واقعاً کنترل‌شان سخت بود. بچه‌ها واقعاً غیرت کردند و تقریباً ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره و ۱۰ دقیقه آخر ۹ نفره بازی کردیم. خیلی کار سختی بود، ولی منظم و با سازماندهی خیلی خوب دفاع کردیم. خدا را شکر این همه هواداری که از راه دور آمدند و فکر می‌کنم تعدادشان تا ۱۰ هزار نفر می‌رسید، بعد از این همه سختی با خوشحالی به خانه‌شان باز می‌گردند.

وی افزود: خدا را شکر. خوشحالم که توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. ما همه کار برای شادی دل هواداران انجام می‌دهیم. ان‌شاءالله که هفته بعد با صعود به مرحله بعد این خوشحالی دوچندان شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه آیا در جریان ناراحتی رامین رضاییان از باشگاه سپاهان قرار دارد، گفت: در جریان نیستم و اطلاعی ندارم.

نیازمند درباره بحث میزبانی و کسر امتیاز تیمش، تصریح کرد: این مسائل چندین ماه است که وجود دارد. تمرکز تیم ما در مقطعی بابت این قضیه از بین رفت. امیدوارم امتیازی که در زمین برایش زحمت کشیدیم زودتر به ما برگردد و این مسائل زودتر حل شود.

وی راجع‌به اینکه شوت‌های رقیب را خوب گرفت، خاطر نشان کرد: طبیعی بود تیم عقب نشسته بود و تیم نیروی هوایی مشغول وارد کردن فشار روی تیم ما بود. بالاخره لایه دفاعی ما باز شده بود و برای‌شان فرصت پیش می‌آمد به سمت ما شوت می‌زدند. خد را شکر به هر نحوی بود دروازه‌مان بسته نگه داشته شد.

دروازه‌بان سپاهان با ارزیابی عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما نشان دادیم که بااستعداد هستیم و روی توانایی که بازیکنان ایرانی دارند واقعاً خیلی می‌توانند حرف‌های بزرگی بزنند. البته عربستان هم نگاه دوربرد دارد و با هزینه‌هایی که دارند قطعاً خیلی از ما در خیلی از مسائل جلوتر هستند. البته امسال شرایط را جوری چیدند که ما به‌عنوان تیم دوم رقیب تیم‌های دیگر محسوب می‌شویم یعنی به یک نوع رقیب پرسپولیس هم هستیم، ولی برای همه تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، آرزوی موفقیت داریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.