مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان به این نکته اذعان کرد که در نیمه دوم دیدار مقابل ازبکستان ریتم بازی از دست شاگردان قلعه‌نویی خارج شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان بعد از تساوی ۲ - ۲ ایران مقابل ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ در قاره آسیا اظهار داشت: جا دارد به دو تیم تبریک بگویم. نیمه اول را به ایران به خاطر بازی خوبش تبریک می‌گویم، نیمه‌ای که کامل در اختیار ما بود و چه فوتبالی که بازی نکردیم، اما افسوس که در نیمه دوم هماهنگی و ریتم بازی را از دست دادیم و گل بدی خوردیم. وقتی این همه هوادار به ورزشگاه می‌آید، تأثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بازی مثل ایران می‌ماند که ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آید و تأثیرگذار می‌شود. ریتم بازی در نیمه دوم از دست‌مان در رفت و ازبکستان توانست به گل دوم برسد. ما یک نیمه خوبی داشتیم و یک نیمه نیز برای ازبکستان بود. در کل فکر می‌کنم نتیجه بازی عادلانه بود.

مدافع - هافبک تیم ملی ایران درباره اینکه چرا او و برخی از بازیکنان عصبی بازی می‌کردند، گفت: ما فوتبالیست‌های ایرانی وقتی بازی می‌کنیم با غیرت و تمام وجود بازی می‌کنیم. در طول بازی به خاطر ضربه‌ای که خوردم و اینکه بازیکن حریف حرکتی کرد که از شرایط روحی و روانی دور شدم و آن رفتار را داشتم. فوتبال زیبایی که دیدید در نهایت با مساوی تمام شد و اتفاقاتی که دیدید جزو فوتبال است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.