نیمه اول دیدار تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های نوجوانان ایران و مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی امروز سه شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه «گلورا بونگ تومو» برگزار شد که نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تیم نوجوانان ایران

حسین عبدی در این مسابقه نفرات زیر را به زمین فرستاد:

آرشا شکوری، عرفان درویش عالی، حسام نفری، نیما اندرز، ابوالفضل ذلیخایی، امیر محمد رزاق نیا، ابوالفضل زمانی، اسماعیل قلی زاده، یعقوب براجعه، ماهان صادقی و ابوالفضل موردی

تلاش بی نتیجه نوجوانان ایران در نیمه اول

دو تیم در حالی پا به مرحله یک هشتم نهایی گذاشتند که نوجوانان مراکش با کسب ۶ امتیاز در مرحله گروهی به عنوان صدرنشین صعود کردند و نوجوانان ایران هم با کسب شش امتیاز در گروهی که تیم‌های انگلیس، برزیل و نیوکالدونیا حضور داشتند سوم شدند و به عنوان یکی از بهترین تیم‌های سوم به این مرحله صعود کردند.

نوجوانان ایران در این مسابقه بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۷ حسام نفری از روی ارسال کرنر با یک ضربه سر دروازه تیم مراکش را تهدید کرد که مدافع حریف مانع از ورود توپ به دروازه شد.

در ادامه این مسابقه هم برتری نوجوانان ایران محسوس بود و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و خطاهای متعدد بازیکنان مراکش برای کنترل حملات بازیکنان ایران حاکی از این مساله بود.

در دقیقه ۱۷ توپ برگشتی از محوطه جریمه مراکش به ابوالفضل زمانی در پشت محوطه رسید و شوت روی پای این بازیکن بعد از برخورد به پای مدافع حریف با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت و راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۲ ارسال کرنر نیما اندرز به ابوالفضل موردی رسید و او با یک ضربه سر توپ را به سمت دروازه مراکش زد اما توپ بعد از رد شدن از دوازه‌بان این تیم توسط مدافع از روی خط دروازه برگشت داده شد تا بهترین موقعیت نوجوانان ایران در این لحظه از بازی از دست برود.

در ادامه بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد و فرصت خاصی روی دروازه دو تیم شکل نگرفت تا نیمه اول این مسابقه بدون آنکه اتفاق خاص دیگری روی دروازه دو تیم شکل بگیرد با تساوی بدون گل به پایان برسد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.