هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، شاگردان عبدالله ویسی در استفاده از موقعیت‌های گلزنی بدشانس هستند.

احمدشریعت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت صنعت نفت اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب است و بازیکنان هم با انگیزه بالایی تمرین می‌کنند تا آماده بازی با مس رفسنجان شویم. همه بازی‌های لیگ سخت است، ولی باید در بازی با مس نتیجه خوبی بگیریم، هر چند که می‌دانیم آنها هم جزو تیم‌های باکیفیت لیگ هستند.

وی در مورد اینکه چرا صنعت نفت در امتیازگیری با مشکل مواجه شده است، گفت: ما فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم، ولی فکر می‌کنم در گل زدن به شدت بدشانس هستیم. به‌عنوان مثال در بازی با هوادار باید سه گل می‌زدیم، ولی متأسفانه از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که آیا ادامه این روند نمی‌تواند آنها را با خطر سقوط به لیگ دسته اول مواجه کند، خاطر نشان کرد: ما اصلاً دوست نداریم شرایط پارسال را تجربه کنیم و باید تا پایان نیم‌فصل اول خودمان را در جدول بالا بکشیم. فکر می‌کنم صنعت نفت نیاز به زمان دارد و از هواداران هم می‌خواهم که از ما حمایت کنند.

شریعت‌زاده در پایان یادآور شد: جایگاه واقعی صنعت نفت چهاردهم جدول نیست و باید تلاش کنیم تا این روند را تغییر دهیم. ما بازیکنان خوب و کادر فنی باکیفیتی داریم و قطعاً این روند را تغییر خواهیم داد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.