تیم فوتبال نوجوانان ایران در ادامه مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال امروز رودرروی مراکش قرار می‌گیرد تا به رؤیاپردازی‌اش ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال زیر ۱۷ سال‌های ایران با ارائه نمایشی جالب توجه و با کسب شش امتیاز از گروه C، به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی صعود کرد تا پیشروی شاگردان حسین عبدی در اندونزی ادامه داشته باشد.

ایران در مرحله گروهی با خلق یک شگفتی بزرگ در بازی اول برزیل را شکست داد و در بازی دوم با وجود ارائه نمایشی خوب در لحظات پایانی مقابل انگلیس شکست خورد و سپس با پیروزی ۵ بر صفر مقابل کالدونیا موفق به کسب جواز صعود به مرحله بعد شد تا در این مرحله به مصاف تیم اول گروه A، یعنی مراکش برود. مراکشی‌ها در گروه خود پاناما و اندونزی را شکست داده و مقابل اکوادور با دو گل شکست خورده بودند.

شاگردان عبدی که رؤیای حضور در جمع چهار تیم پایانی را دارند، راه نسبتاً خوبی پیش‌رو دارند و در صورت برتری مقابل مراکش،‌ به مصاف برنده دیدار مکزیک و مالی خواهد رفت. نوجوانان ایران که با پیروزی مقابل برزیل اعتماد به نفس خوبی نیز به دست آورده‌اند، در صورت تکرار نمایش خوب خود در چند بازی اخیر می‌توانند از این مرحله عبور کنند.

عبدی که در صحبت‌های اخیر خود از هدف‌گذاری برای قهرمانی در جام جهانی نیز سخن گفته، به خوبی تا اینجا بازیکنان جوان تیمش را برای مسابقات آماده و هدایت کرده است و حالا باید دید این تیم با چه رویکردی پا به دیدار با مراکش خواهد گذاشت.

دیدار تیم زیر ۱۷ سال ایران و مراکش ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) برگزار خواهد شد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.