سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از شکست تیمش مقابل ترکیه جلسه‌ای با بازیکنانش برگزار کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان که شنبه شب در سومین بازی که روی نیمکت تیم ملی فوتبال آلمان بود، تیم تحت‌هدایتش در دیداری دوستانه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب میهمان خود ترکیه شد، پس از این شکست جلسه‌ای با بازیکنانش برگزار و با آنها صحبت کرده است. آلمان پیش از این بازی در دیدارهای دوستانه‌ای مقابل آمریکا با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیده بود و برابر مکزیک هم به تساوی ۲-۲ بسنده کرده بود.

نشریه آلمانی «بیلد» گزارش داد؛ پس از شکست مقابل ترکیه، یولیان ناگلسمان یک جلسه طولانی با بازیکنانش داشته و ویدئوی بازی با ترکیه را تجزیه و تحلیل کرده‌اند و پس از آن یک سخنرانی طولانی برای ایجاد انگیزه در بازیکنانش و یادآوری مسئولیت آنها در قبال مردم آلمان انجام داده است.

سرمربی ۳۶ ساله تیم ملی آلمان در این جلسه به بازیکنانش گفت: «شما برای خودتان بازی نمی‌کنید، شما برای آلمان بازی می‌کنید، برای هواداران در یوروی خانگی (یورو ۲۰۲۰) بازی می‌کنید. حالا شما، به عنوان یک تیم، مسؤل هستید!».

در ادامه این گزارش آمده است؛ رویکرد انگیزشی ناگلسمان و مطالبه‌جویی‌اش از بازیکنانش برای ایجاد رضایتمندی در بین هواداران به جای انتقاد از هواداران به دلیل عدم حمایت‌شان، با استقبال بسیار مثبت اعضای تیم روبه‌رو شد.

آلمان حالا باید خود را برای بازی دوستانه فردا شب با اتریش در ورزشگاه ارنست هاپل واقع در شهر وین آماده کند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )