لوچانو اسپالتی روی نام ۵ بازیکن تیم ملی ایتالیا برای حضور در نبرد سرنوشت‌ساز با اوکراین خط کشید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی فهرست ۲۳ نفره تیم ملی ایتالیا برای مصاف با اوکراین در دور دهم و پایانی مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ را منتشر کرد که در این فهرست نام ۵ تن از بازیکنانی که در لیست قبلی برای بازی مقابل مقدونیه حضور داشتند خط خورده است. این ۵ بازیکن عبارتند از مارکو کارنسکی، مانوئل لاتزاری، آندره‌آ کامبیاسو، آندریه کولپانی و دومنیکو براردی.

آتزوری امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در آخرین بازی‌اش در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ در شهر لورکوزن آلمان میهمان اوکراین است و برای صعود باید حداقل یک امتیاز بگیرد. حتی شکست در این بازی هم پایان امیدهای شاگردان اسپالتی نخواهد بود چون آنها به سبب نتایج خوبی که در رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا کسب کرده‌اند، جواز حضور در پلی‌‌آف را دارند.

ایتالیا در بازی قبلی‌اش در خانه با نتیجه ۵ بر ۲ مقدونیه را در هم کوبید اما براردی که در ترکیب اصلی آتزوری حضور داشت آنقدر ضعیف بازی کرد که اکنون اسپالتی ترجیح داده او را بدون مصدومیت و هیچ مشکل دیگری کنار بگذارد. گفته می‌شود که متئو پولیتانو بال تیم ناپولی احتمالی جای براردی را در ترکیب اصلی ایتالیا خواهد گرفت. گمانه‌زنی دیگر درباره تغییر ترکیب اصلی تیم ملی ایتالیا، احتمال حضور جانلوکا اسکاماکا به جای جاکومو راسپادوری کنار فدریکو کیه‌زا در خط حمله است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.