سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است تیمش در دیدار مقابل الدحیل می‌توانسته با بیش از یک گل پیروز شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: از باشگاه خوب الدحیل تشکر ویژه دارم بابت میزبانی خوبی که داشتند و شرایط تمرینی خیلی خوبی را برای ما آماده کردند. در نهایت با توجه به همین شرایط خوب توانستیم بازی خوبی انجام دهیم. من این برد را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم و بعد هم از بازیکنانم تشکر می‌کنم که علیرغم اینکه خیلی تحت فشار بودند، بازی خیلی مهمی را بردند.

وی افزود: با توجه به نتیجه بازی اول و اینکه نتوانسته بودیم امتیازی به دست بیاوریم، این بازی خیلی اهمیت زیادی داشت و البته بازی خیلی هم سخت بود. الدحیل یکی از تیم‌های خوب آسیاست و بازیکنان و مربیان خیلی خوبی دارد. نیمه اول خیلی خوب بودیم، به خاطر اینکه اجازه ندادیم تیم حریف خودش را پیدا کند. حفظ توپ خوبی داشتیم و در یکی دو موقعیت هم می‌توانستیم به گل برسیم که نشد و در کل بازی متعادل بود. در نیمه دوم اما با توجه به اینکه هدف تیم ما فقط بردن و سه امتیاز بود؛ بچه‌ها با تمرکز خوب و عزم و اراده خوب توانستند بازی خیلی خوبی به نمایش بگذارند. خیلی از دقایق بازی را هم توانستند مدیریت کنند و با پاس‌های خوبی که دادند موقعیت‌های زیادی نیز به دست آوردند. شاید نتیجه بازی می‌توانست با تعداد گل‌های بیشتری به نفع ما باشد. در هر صورت از این برد خوشحالیم و باید خودمان را برای بازی لیگ و البته دیدار با استقلال تاجیکستان آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شکست تیمش در دیدار با النصر و شرایط ورزشگاه آزادی تصریح کرد: شرایط و زمین بازی اصلاً آماده بازی با النصر نبود. ما ضرر زیادی در آن بازی کردیم و نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. متأسفانه شرایطی که وجود داشت؛ برای ما خوب نبود و نتوانستیم کیفیتی را که داریم، ارائه کنیم. با توجه به اتفاقاتی که در بازی افتاد و مصدومیت ترابی و اخراج سرلک، تیم‌مان نتوانست خودش را پیدا کند و همه اتفاقات علیه تیم ما بود. به هر حال امروز کیفیت بازیکنان پرسپولیس را دیدید. وقتی شرایط برای بازی مهیا باشد می‌توانند توانایی‌های‌شان را بروز دهند. امروز هم بازی خوبی ارائه کردند. من به بازیکنانم ایمان دارم که در شرایط سخت می‌توانند قابلیت‌های خودشان را بروز دهند.

گل‌محمدی همچنین خاطر نشان کرد: بعضی صحبت‌ها را اینجا نکنیم بهتر است. تیم ما کیفیت خوبی دارد و شکی در آن نیست. همه بازیکنان برای آبروی فوتبال ایران و هواداران می‌جنگند، آنهم با شرایط سختی که وجود دارد. خیلی از صحبت‌ها را شاید نتوانیم اینجا بگوییم؛ ولی چیزی که اهمیت دارد این است که ما یک گروه خوب هستیم با هدف‌های بزرگ؛ برای رسیدن به هدف‌های بزرگ هم فقط یک راه داریم که تمرکز داشته باشیم و برای هدف‌مان بجنگیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.