انتخاب بازیساز پرسپولیس در دیدار با الدحیل قطر دقت بالای کادر فنی این تیم را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه هفته جاری مقابل الدحیل قطر دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در حالی برگزار می‌کند که نتیجه‌ای جز پیروزی برای شاگردان یحیی گل محمدی نمی‌تواند رضایت بخش باشد.

سرخپوشان در نخستین بازی فصل جاری این رقابت‌ها تن به شکست دو بر صفر مقابل النصر عربستان دادند. این تیم در حالی بازی مهم خود مقابل نماینده عربستان را واگذار کرد که میلاد سرلک در دقیقه ۵۲ از زمین مسابقه اخراج شد تا پرسپولیس ۱۰ نفره شده و بازی را واگذار کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای پر کردن جای خالی سرلک سروش رفیعی را در اختیار داشت اما اهمیت بازی با الدحیل سبب شد تا او یاسین سلمانی را از تیم امید بگیرد و در تمرین محک بزند.

رفیعی و سلمانی دو گزینه مطمئن گل محمدی برای میانه میدان پرسپولیس در بازی با نماینده قطر هستند. سرمربی پرسپولیس در صورت آمادگی سلمانی تصمیم به استفاده از او در ترکیب دارد اما اگر خستگی ناشی از حضور بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو همچنان گردن سلمانی را گرفته باشد سراغ سروش رفیعی خواهد رفت تا این بازیکن بار دیگر در جمع ۱۱ بازیکن اصلی قرار بگیرد.

تاکتیک‌های پرسپولیس برای کسب پیروزی مقابل الدحیل قطر به میزان آمادگی هافبک‌های طراح این تیم بستگی دارد تا اهمیت استفاده از جانشین سرلک در استراتژی پرسپولیس مشخص شود.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه برگزار می‌شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.