مدیران باشگاه آلومینیوم اراک در رابطه با مسائل مختلف جلسه ای با سرمربی تیم فوتبال خود برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال آلومینیوم اراک در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در ۵ بازی از ۱۵ امتیاز ممکن ۹ امتیاز را کسب کرده و اکنون در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار دارد. مجتبی حسینی در این فصل هدایت نماینده استان مرکزی در لیگ برتر را عهده دار شده و توانسته تا نتایج خوبی را کسب کند.

تیم آلومینیوم به دلیل تعطیلی مسابقات لیگ برتر به دلیل حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در چند روز گذشته یک دیدار تدارکاتی با شمس آذر قزوین برگزار و نتیجه را ۲ بر یک واگذار کرد. در همین راستا مدیران آلومینیوم با چند باشگاه دیگر نیز رایزنی کردند تا در تعطیلات لیگ برتر دیدار تدارکاتی داشته باشند که بنا به دلایلی این مسابقات لغو شد.

از همین رو، مدیران باشگاه آلومینیوم امروز شنبه ۸ مهرماه قرار است جلسه‌ای را با سرمربی تیم خود داشته باشند تا در خصوص برنامه ریزی برای دیدارهای باقی مانده لیگ برتر تا پایان نیم فصل، بازی‌های دوستانه و.... داشته باشند. همچنین بازیکنان و اعضای کادر فنی آلومینیوم نیز تاکنون بر اساس مفادی که در قرارداد خود دارند، مطالباتشان را دریافت کرده‌اند و در صورت تداوم کسب نتایج پاداشی برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.