سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس جلسه ای فوری با دروازه بان این تیم برای شناخت هرچه بیشتر از مهاجمان الدحیل قطر برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راهی دوحه قطر شد تا برای دیدار با الدحیل آماده شود.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در حالی دنبال کسب پیروزی مقابل شاگردان هرنان کرسپو هستند که اولین بازی خود را با نتیجه دو بر صفر به النصر عربستان واگذار کردند. پرسپولیس بدون اینکه بازی رسمی در این مدت برگزار کند راهی قطر شده است تا با تیمی بازی کند که بازی‌های منظم در لیگ ستارگان قطر دارد.

الدحیل قطر در آخرین دیدار خود در لیگ ستارگان قطر با درخشش اولونگا و کوتینیو توانست المریخیه را شکست دهد تا در رتبه سوم جدول قرار بگیرد. عملکرد ایده آل مهاجمان الدحیل در این بازی باعث برگزاری جلسه ویژه یحیی گل محمدی با علیرضا بیرانوند شد.

سرمربی پرسپولیس قبل از پرواز پرسپولیس به دوحه قطر قسمت‌هایی از بازی کوتینیو ستاره برزیلی الدحیل و مایکل اولونگا بازیکن تیم ملی کنیا را برای دروازه‌بان شماره یک پخش کرد تا او با آگاهی بیشتری آماده این دیدار شود.

گل محمدی به بازیکنان خط دفاع و دروازه‌بان خود اعلام کرده است دیگر حق هیچ اشتباهی را همچون بازی با النصر عربستان ندارند و باید تمام تمرکز خود را روش شناخت بازیکنان حریف و اجرای دقیق تاکتیک‌های دفاعی بگذارند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر ساعت ۲۱:۳۰ دوشنبه هفته جاری در هفته دوم ACL۲۰۲۳ در شهر دوحه قطر برگزار می‌شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.