شب نخست از بازی‌های هفته هفتم لالیگا با توقف صدرنشین جدول رده‌بندی در خانه حریفش به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته هفتم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (سه‌شنبه) دو بازی برگزار شد که در بازی مهمتر، از ساعت ۲۲:۳ به وقت تهران، بارسلونا صدرنشین جدول رده‌بندی لالیگا مقابل میزبانش مایورکا به تساوی ۲-۲ بسنده کرد.

بارسلونا در حالی به یک امتیاز این بازی رضایت داد که دو بار از حریفش عقب افتاد. گل نخست بازی در دقیقه ۸ توسط ودات موریکی برای مایورکا به ثمر رسید. چهار دقیقه به پایان نیمه نخست مانده بود که رافینیا کار را برای بارسلونا به تساوی کشاند، اما این گل باعث نشد که بارسا بازنده به رختکن نرود، چون مایورکا در سومین دقیقه تلف شده نیمه اول، دومین گلش را توسط آبدون پراتس زد. بارسلونا با گل دقیقه ۷۵ فرمین لوپس دوباره همه چیز را به تساوی کشاند، اما در نهایت نتوانست گل دیگری را برای کسب تمام امتیازات مسابقه به ثمر برساند.

این نتیجه اگرچه بارسلونا را ۱۷ امتیازی کرد، اما اکنون این فرصت را در اختیار تعقیب‌کنندگان تیم کاتالان یعنی جیرونای ۱۶ امتیازی و رئال مادرید ۱۵ امتیازی قرار می‌دهد تا صدر جدول را از چنگ شاگردان ژاوی درآورند. بارسلونا به تیمی امتیاز داد که از شش بازی قبلی‌اش تنها یک پیروزی داشت و سه بازی خود را هم باخته بود.

پیش از این بازی، سویا در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان به مصاف آلمریا رفته بود که این بازی با برتری ۵ بر یک تیم میزبان خاتمه یافت.

در ادامه بازی‌های هفته هفتم لالیگا امروز پنج دیدار دیگر انجام می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

بیلبائو - ختافه، ساعت ۲:۳ رئال مادرید - لاس‌پالماس، ساعت ۲:۳ ویارئال - جیرونا، ساعت ۲:۳ کادیس - رایووایکانو، ساعت ۲۳: والنسیا - سوسیه‌‌داد، ساعت ۲۳:

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.