سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید انتقادات هم بخشی از حرفه او است و باید خودمنتقد باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در چارچوب هفته هفتم لالیگای اسپانیا پذیرای لاس‌پالماس است، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: لاس‌پالماس خیلی خوب بازی می‌کند و آنها دوست دارند مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند. ما باید برای بازی فردا آماده باشیم و به شکست‌مان در دربی مادرید واکنش نشان دهیم.

وی همچنین درباره انتقاداهایی که به او وارد می‌شود، اظهار داشت: انتقادها هم بخشی از حرفه من است. وقتی سرمربی رئال مادرید هستید، این امری طبیعی است. من باید خودمنتقد باشم و اشتباهات‌مان را درست کنم. می‌دانم که باید چه کار کنم و بازیکنان هم می‌دانند که باید چه کار کنند.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین درباره سیستم بازی تیمش خاطرنشان کرد: می‌دانیم که این سیستم بازی عالی نیست اما این سیستم به ما اجازه می‌دهد که به حریف فشار بیاوریم و با انرژی بیشتری بازی کنیم. هافبک‌های ما تحت‌تأثیر این سیستم قرار گرفته چون باید دوندگی بیشتری داشته باشند و به خط دفاعی کمک کنند.

کارلتو در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما برای این بازی تمامی بازیکنان‌مان را در اختیار داریم. وینیسیوس، آردا گولر و کارواخال همگی بازگشته‌اند و می‌توانند بازی کنند. باید وضعیت آنها را پیش از بازی ارزیابی کنم و ببینیم فردا چند دقیقه می‌توانند بازی کنند.

وی درباره احتمال تمدید شدن قراردادش با باشگاه رئال مادرید، در حالی که شایعه حضور ژابی آلونسو روی نیمکت این تیم در پایان فصل جاری مطرح شده، گفت: همه می‌دانند که من در رئال مادرید خوشحال هستم، اما این در حال حاضر موضوع مهمی نیست. ما در این خصوص در آینده صحبت خواهیم کرد و هنوز زمان داریم.

سرمربی ایتالیایی کهکشانی‌ها درباره سرمربی فعلی بایرلورکوزن هم تأکید کرد: من ژابی آلونسو را به عنوان بازیکن در تیمم داشتم. او به عنوان مربی خیلی خوب کار می‌کند و برایش آرزو می‌کنم که روزی سرمربی رئال مادرید شود. من ژابی را دوست دارم، درست همان‌طور که رائول و آربلوا را دوست دارم.

آنچلوتی درخصوص دروازه‌بان اسپانیایی‌اش که در پی شکست رئال مادرید در دربی مادرید مورد انتقادهایی قرار گرفت، اظهار داشت: ما به کپا ایمان کامل داریم. او دروازه‌بان بسیار خوبی است. ما دوست نداریم به بازیکنان خاصی اشاره کنیم، کپا در سه گلی که اتلتیکومادرید به ثمر رساند نتوانست، کار زیادی انجام دهد.

کارلتو در پایان درباره انتقادهایی که به خود او بابت استفاده از هافبک‌های پابه‌سن گذشته‌اش یعنی لوکا مودریچ و تونی کروس مطرح است، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که مودریچ و کروس این فصل خیلی بازی نکرده‌اند، اما هر باری که بازی کرده‌اند به تیم کمک کرده‌اند.

تیم‌های رئال مادرید و لاس‌پالماس از ساعت ۲:۳ فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.