سرپرست تیم فوتبال داماش گیلان ادعا کرد که برای صعود تیم خیبر خرم‌آباد به لیگ برتر، اقدامات خارج از عرفی رخ می‌دهد.

شهرام حمیدی درباره گزارش داور دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد و داماش گیلان درباره درگیری فیزیکی بازیکنان داماش با خودش، در دیدار روز گذشته (دوشنبه) دو تیم به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ضرب و شتمی رخ نداد و داور برای اینکه بابت اعلام نکردن پنالتی تبرئه شود، چنین گزارشی نوشته است. مسئول تدارکات هُل داد که داور باید او را اخراج و مسابقه را مدیریت می‌کرد.

وی با بیان اینکه میثم حیدری، داور این مسابقه باید به بازی ادامه می‌داد، خاطرنشان کرد: او یک پنالتی صد درصد روی بازیکن ما نگرفت و دروازه‌بان خیبر را هم اخراج نکرد. داور اصلاً اسامی ۱ بازیکن ما را نداشت و برخی از این نفرات روی نیمکت نشسته بودند. آنها اصلاً در درگیری‌ها حضور نداشتند که محروم شوند.

سرپرست تیم داماش گیلان با اشاره به قضاوت سال گذشته حیدری در دیدار خیبر خرم‌آباد و شمس آذر قزوین تصریح کرد: او در چهارمحال و بختیاری به دنیا آمده و یک لُر است. حیدری فصل گذشته مقابل شمس آذر یک پنالتی مشکوک به سود خیبر گرفت و امسال نیز همین کار را با ما کرد.

حمیدی مدعی حمایت از شاگردان محمدرضا مهاجری در راه صعود به لیگ برتر شد و اظهار داشت: آقایان دوست دارند خیبر به لیگ برتر صعود کند، اما این راهش نیست و درست نیست که داوران از ابتدای فصل از این تیم حمایت کنند. اگر مدیران این باشگاه پول دارند، می‌توانند سهمیه یک تیم لیگ برتری را بخرند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.