سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ عملکرد اعضای تیم فوتبال امید در اولین دیدار مقابل تیم عربستان را امیدوار کننده دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مناف هاشمی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۲۲ که روز گذشته از نزدیک شاهد دیدار ملی‌پوشان کشورمان با تیم فوتبال امید عربستان بود در خصوص عملکرد نمایندگان کشورمان گفت: تیم امید ایران با وجود اینکه هنوز تعدادی از بازیکنانش به اردو ملحق نشده‌اند و دست کادر فنی برای تعویض و تغییر ارنج خالی است اما نمایش بسیار خوب و امیدوار کننده‌ای را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان ایران موقعیت‌های خوبی را داشتند و انصافا بهتر از عربستان ظاهر شدند. بی شک تزریق بازیکنان جدید می‌تواند کمک شایانی به تیم و کادر فنی کند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان با اشاره به پیگیری‌های بعمل آمده برای اعزام ۳ بازیکن دیگر به هانگژو اظهار داشت: قابل درک بود که تیم پرسپولیس به دلیل دیدار حساسش مقابل باشگاه النصر عربستان بازیکنان خود را با تاخیر در اختیار تیم امید قرار دهد. اما خوشبختانه با هماهنگی‌های بعمل آمده طی امروز و فردا این بازیکنان نیز به ترکیب تیم اضافه می‌شوند تا در دیدارهای بعدی به یاری تیم بیایند.

وی در پایان گفت: امیدوارم ملی‌پوشان فوتبال تیم امید با ادامه روند بازی اول بتوانند نتایج خوبی برای کاروان و کشور بدست آورند و موجبات شادی دل مردم را فراهم کنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.