تیم فوتبال امید ایران بعد از ناکامی در راه رسیدن به المپیک ۲۰۲۴ پاریس امروز در اولین بازی خود در بازی‌های آسیایی هانگژو چین به مصاف عربستان خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال امید ایران که برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو در چین حضور دارد امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۱۵ به وقت کشورمان به مصاف عربستان خواهد رفت. ایران در گروه B‌ با مغولستان، عربستان و ویتنام همگروه است.

تیم امید که به تازگی در مرحله مقدماتی زیر ۲۳ سال آسیا ناکام ماند و از راهیابی به مرحله نهایی و المپیک بازماند، حالا تنها امیدش به موفقیت در بازی‌های آسیایی است؛ کاری بس سخت و دشوار. شاگردان رضا عنایتی این بار دو بازیکن باتجربه استقلال یعنی سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری را در کنار خود دارند و امیدوارند حداقل در این رقابت‌ها به موفقیت برسند. اولین حریف ایران عربستانی است که جزو تیم‌های مدعی به شمار می‌رود و باید دید چه نتیجه‌ای در این بازی رقم زده می‌شود.

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو چین به صورت رسمی از اول مهر آغاز و تا ۱۵ مهر ماه برگزار می‌شود. در بخش مردان مسابقات فوتبال، ۲۳ تیم حضور دارند و این رقابت‌ها در شش گروه برگزار خواهد شد؛ پنج گروه چهار تیمی و تنها گروه D به‌صورت سه تیمی.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.