خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات فوتبال اروپا، شایعه‌ای درباره نقش داشتن او در ماجرای انتقال ستاره اتلتیکومادرید به بارسلونا را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابریتزیو رومانو خبری که برخی رسانه‌ها درباره نقش‌آفرینی او در انتقال ژوائو فلیکس از اتلتیکومادرید به بارسلونا منتشر کرده‌اند را رد کرد.

فلیکس به همراه ژوائو کانسلو دو بازیکنی بودند که در آخرین روز از بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا به بارسلونا پیوستند اما برخلاف کانسلو، انتقال فلیکس با جنجال همراه بود، جنجالی که با ابراز تمایل بازیکن به بازی در بارسلونا در گفت‌و‌گوی اختصاصی‌اش با رومانو آغاز شد.

رومانو در این خصوص به نشریه سابستک ایتالیا گفت: واقعیت این است که من مطلقاً هیچ نقشی در این جابجایی نداشتم و نمی‌خواهم که در نقل و انتقال بازیکنان نقش داشته باشم. من فقط کار خودم را انجام دادم و با ژوائو یک گفت‌و‌گو انجام دادم که اتفاقاً مصاحبه خوبی هم از آب درآمد اما اینکه بازیکنان به کدام تیم می‌روند، به خودشان، مدیربرنامه‌های آنها و باشگاه مربوط می‌شود نه خبرنگاران.

رومانو افزود: اگر من با او گفت‌و‌گو نمی‌کردم، یک خبرنگار دیگر این کار را انجام می‌داد. اگر ژوائو به بارسلونا رفته به این خاطر بود که خودش شدیداً به بازی در این تیم تمایل داشت و خیلی واضح هم این موضوع را بیان کرد. در این جابجایی خود ژوائو تصمیم گیرنده بود، نه من.

فلیکس ۲۳ ساله در اولین بازی‌اش برای بارسلونا، شب گذشته (یکشنبه) علاوه بر گلزنی، سازنده گل روبرت لواندوفسکی هم بود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.