مدافع اسپانیایی تیم فوتبال سویا پس از انجام اولین بازی خود در دومین دوره حضورش در این تیم بسیار احساساتی به نظر می‌رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای سرخیو راموس شب گذشته (یکشنبه) شبی به یاد ماندنی بود. او در اولین حضورش در ترکیب سویا پس از بازگشت به این تیم، ۹ دقیقه مقابل لاس‌پالماس بازی و به این این تیم برای کسب پیروزی یک بر صفر کمک کرد. پس از این بازی که در ورزشگاه خانگی سویا، رامون سانچس پیسخوان برگزار شد و به نوعی رونمایی از کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا در بازگشت به زادگاهش هم بود، او گفت‌و‌گویی کوتاه با خبرنگاران انجام داد که در آن بسیار احساساتی هم به نظر می‌رسید.

راموس گفت: دیدن دوباره همشهریانم، خانه‌ام و طرفدارانم واقعاً لذتبخش بود. حس بی‌نظیری است. نمی‌دانم چگونه در قالب کلمات احساسم را توصیف کنم. چه خوب شد که این بازگشت با کسب پیروزی همراه شد. امیدوارم که این پیروزی سرآغاز یک روند خوب برای سویا باشد.

راموس ادامه داد: بسیار خوشحالم و بیش از همه برای نتیجه‌ای که بعد از یک شروع سخت برای این بازی رقم خورد. (سویا فصل را با سه شکست متوالی آغاز کرد) در لالیگا تمام تیم‌ها این پتانسیل را دارند که زندگی را برای شما سخت کنند. با برخورداری از حمایت هواداران، تیم این بار یک بازی خوب را ارائه کرد. ما از بالا پرس کردیم و موقعیت‌های فراوانی هم به وجود آوردیم. فکر می‌کنم ۲۶ مورد. شاید می‌توانستیم با گل‌های بیشتری بازی را به پایان برسانیم.

در بدو مطرح شدن بحث احتمال بازگشت راموس به سویا پس از ۱۸ سال، گروهی از هواداران تیم آندلسی مخالفت خود را با این اتفاق نشان دادند. به همین دلیل مشخص نبود که واکنش هواداران پس از دیدن ستاره اسپانیایی در سانچس پیسخوان چگونه باشد.

او گفت: من در ابتدا کمی تردید داشتم، هر چند در روز معارفه‌ام استقبالی از من صورت گرفت که باعث دلگرمی‌ام شده بود. همان‌طور که به پدر و مادرم هم گفتم، حالا که مردمم را دیده‌ام، می‌توانم در آرامش بمیرم.

راموس در پاسخ به این سؤال که خوسه لوئیس مندلیبار، سرمربی سویا قبل از بازی به او چه گفته است، اظهار داشت: او به من گفت "خونسرد باش و سعی کن بهترین بازی‌ات را در بالاترین سطح ارائه کنی". بعد از سه ماه من اولین بازی‌ام را انجام می‌دادم. فوتبال ورزشی است که برای آماده ماندن در آن باید بازی کنی. من برای شروع کارم احساس فوق‌العاده‌ای نداشتم اما الان حالم خوب است.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.