سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل امپولی ابراز رضایت کرد و درباره مهاجم بلژیکی‌اش صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته چهارم سری A ایتالیا موفق شد امپولی را با نتیجه ۷ بر صفر در ورزشگاه المپیکو در هم بکوبد و اولین برد فصل خود را به ثبت برساند، پس از این بازی گفت: عملکرد خوبی بود، اما عملکردی به اندازه پیروزی ۷ بر صفر نبود. ما برای برد بازی کردیم، برای بردن به شکلی راحت. در جریان بازی فراز و نشیب‌هایی وجود داشت، از جمله از نظر آمادگی جسمانی، بنابراین می‌توانیم بگوییم که برخی از بازیکنان ما هنوز در شرایطی نیستند که بتوانند ۹ دقیقه با شدت بالا بازی کنند. من برای امپولی متأسفم اما فوتبال همین است و گاهی اوقات نتیجه‌ ۷ بر صفر در آن اتفاق می‌افتد. چیزهایی را در مورد تیمم در این بازی دیدم که دوست‌شان نداشتم و بعداً آن را با کادرفنی‌ام عمیق‌تر ارزیابی خواهیم کرد.

وی همچنین درباره علت تعویض مهاجم بلژیکی‌اش در دقیقه ۸۴ آن هم دو دقیقه پس از به ثمر رساندن اولین گلش برای جالوروسی و فرستادن سردار آزمون به جای او به زمین اظهار داشت: از لحظه‌ای که لوکاکو به جمع ما ملحق شد، او تماماً به فکر تیم بوده و مهم نیست که گل بزند یا نه. بدیهی است که او بعد از گلزنی احساس خوشحالی بیشتری می‌کند و این برای او عالی است، به خصوص گلزنی در مقابل کوروا (جایگاه هواداران دوآتشه رُم). روملو چهره متفاوتی به تیم می‌دهد و ما هنوز باید یاد بگیریم که چگونه برای او بازی کنیم چون هنوز این کار را درست انجام نمی‌دهیم و او هم در مقابل هنوز نمی‌داند چگونه برای ما بازی کند. ما زمان داریم تا روی این مورد کار کنیم و انجام بازی‌ها نیز به ما کمک می‌کند.

سرمربی رُم تصریح کرد: روملو باید خوشحال باشد، باید احساس کند که هواداران دوستش دارند و او را می‌خواستند. لوکاکو وقتی به اینجا رسید، بلافاصله متوجه شد که تیم به بازیکنی مانند او نیاز دارد. روملو مردی است که دوست دارد برنده شود. فکر نمی‌کنم اینتری‌ها دلیلی برای عصبانیت داشته باشند چون آنها دربی دلامادونینا را با نتیجه ۵ بر یک بردند و مهاجمان فوق‌العاده زیادی هم دارند. بنابراین آنها باید برای مربی سابق خود (اشاره به خودش) که واقعاً به یک مهاجم نیاز داشت، خوشحال باشند.

رُم با این برد ۴ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رده‌بندی سری A صعود کرد، این در حالی است که اینتر با ۱۲ امتیاز صدرنشین این رقابت‌هاست.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.