سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد، تیم ملی فوتبال ایران در جمع چهار تیم برتر آسیا حضور ندارد.

سیدسیروس پوررموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد ضعیف استقلال خوزستان در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: از لحاظ امتیازگیری از عملکرد تیم راضی نیستیم، ولی در این چهار مسابقه توانستیم فوتبالی تهاجمی را به نمایش گذاشته و روند رو به رشدی داشته باشیم. تغییرات زیادی در استقلال خوزستان صورت گرفت و این طبیعی است که نیاز به زمان داشته باشیم. تیم ما به تازگی جمع شده است و از طرفی خیلی از بازیکنان هم تازه با فضای بازی در لیگ برتر آشنا شده‌اند.

وی در مورد مشکل گلزنی تیمش خاطر نشان کرد: بازیکنانی که در خط حمله داریم بیشتر در لیگ دسته اول بازی کرده‌اند و نیاز به زمان دارند. به‌عنوان مثال جواد آقایی فصل گذشته موقعیت‌های سخت را تبدیل به گل می‌کرد و حالا در لیگ برتر نیاز به زمان دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان همچنین تأکید کرد: وقتی خوب موقعیت گل ایجاد می‌کنیم این جای امیدواری دارد و مشکل گلزنی ما قطعاً برطرف خواهد شد. فاصله تیم‌ها در جدول نزدیک به هم است و با یک برد وضعیت تیم ما درست می‌شود.

پورموسوی راجع به شرایط تیم ملی و اینکه آیا ایران شانسی برای قهرمانی در جام‌ ملت‌ها دارد، اظهار داشت: فوتبال ایران در خواب غفلت به سر می‌برد و ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که در آسیا حرف‌ اول را می‌زنیم. با احترام به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی باید بگویم که ما حتی در بین چهار تیم برتر آسیا هم قرار نداریم و کارمان در جام ملت‌های آسیا خیلی سخت است. با این حال امیدوارم اتفاقات فوتبالی به سود تیم ملی باشد و نتایج خوبی بگیریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.