مربیان تیم ملی فوتسال کشورمان از تیم دهم رده‌بندی جهانی دعوت کرده‌اند تا در تورنمنتی مشترک به همراه ایران به میدان برود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال ایران طی روزهای گذشته در تورنمنت برزیل شرکت کرد و روز گذشته (یکشنبه) با شکست مقابل برزیل، به نایب قهرمانی این مسابقات رسید.

پاراگوئه یکی از تیم‌هایی بود که همانند کلمبیا و ژاپن،‌ در راه صعود شاگردان وحید شمسایی به فینال مغلوب تیم کشورمان شد. مربیان تیم ملی ایران در حاشیه این تورنمنت، رایزنی‌هایی با کادر فنی پاراگوئه داشتند و این تیم را به ایران دعوت کردند.

با توجه به اینکه ملی‌پوشان کشورمان قرار است روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه در تهران به مصاف تیم ملی روسیه بروند، کادر فنی تیم ملی ایران در نظر دارد تورنمنت سه‌جانبه‌ای به همراه پاراگوئه تدارک ببیند.

مربیان تیم ملی فوتسال، پیشنهاد بازی دوستانه را به کادر فنی روسیه نیز ارائه کرده‌اند و در صورتی که کارها به‌خوبی پیش برود، ایران در فیفادی آذر مقابل تیم‌های ملی روسیه و پاراگوئه صف‌آرایی می‌کند. در صورتی که روس‌ها با حضور در تورنمنت مشترک به همراه پاراگوئه موافقت نکنند و پاراگوئه به پیشنهاد ایران چراغ سبز نشان بدهد، دیدار شاگردان شمسایی با تیم‌های ملی این دو کشور به‌صورت جداگانه برگزار می‌شود.

شهاب سفال‌منش مربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت‌وگو با تسنیم، این خبر را تأیید کرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.