تیم فوتبال رُم در دیداری خانگی که مهاجم ایرانی‌اش در دقایق پایانی آن به میدان رفت، میهمان خود را با شکستی سنگین بدرقه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از هفته چهارم سری A ایتالیا از ساعت ۲۲:۱۵ یکشنبه شب (به وقت تهران) تیم فوتبال رُم در ورزشگاه المپیکو به مصاف امپولی رفت و میهمان خود را با نتیجه قاطع ۷ بر صفر در هم کوبید.

پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی جالوروسی در دقایق ۲ (پنالتی) و ۵۵ گل‌های اول و چهارم این تیم را به ثمر رساند. مابین گل‌های دیبالا، رُم دو گل دیگر زد که اولی را رناتو سانچو در دقیقه ۸ و بعدی را آلبرتو گراسی بازیکن حریف با گشودن دروازه خودی در دقیقه ۳۵ زد. پنجمین گل رم سهم برایان کریستانته بود که آن را در دقیقه ۷۹ به نام خود ثبت کرد.

تنها سه دقیقه بعد، روملو لوکاکو ششمین قرمزهای پایتخت ایتالیا را زد. او در دقیقه ۸۴ زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به سردار آزمون داد تا مهاجم ایرانی رُم اولین بازی‌اش را برای تیم جدید خود انجام دهد. پس از ورود سردار آزمون، رُم یک گل دیگر هم زد که این بار جانلوکا مانچینی در دقیقه ۸۶ آن را به ثمر رساند.

این پایان‌بخش جشنواره گلی بود که نتیجه‌اش ثبت اولین پیروزی فصل رُمی‌ها در فصل جدید سری A پس از قبول دو باخت و یک تساوی شد. با این نتیجه رُم حالا با چهار امتیاز و در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

پیش از این بازی، چهار مسابقه دیگر برگزار شده بود که در مهمترین آنها آتالانتا در خانه فیورنتینا با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد. در سه بازی دیگر کالیاری در خانه مقابل اودینزه به تساوی بدون گل رضایت داد، نبرد خانگی مونتزا با لچه یک - یک به پایان رسید و تیم ساسولو هم در خانه فروزینونه متحمل شکست ۴ بر ۲ شد.

از چهارمین هفته سری A تنها دو بازی دیگر باقی مانده است که این بازی‌ها امشب برگزار می‌شوند. در بازی نخست از ساعت ۲ سالرنیتانا میزبان تورینو خواهد بود و از ساعت ۲۲:۱۵ هلاس ورونا از بولونیا پذیرایی می‌کند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )