سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران گفت: بهترین خودمان را داریم و فردا بهترین خودمان را در مقابل نیروی هوایی عراق به نمایش می‌گذاریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی با نیروی هوایی عراق در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: لیگ قهرمانان آسیا بزرگترین رقابت آسیا است و خوشحالم در این مسابقه هستم. از حضور خبرنگاران تشکر می‌کنم که حضور آن‌ها فوتبال را به واقعیت تبدیل می‌کند.وقتی در یک بازی حضور پیدا می‌کنیم، نمی‌توانیم بگوییم آماده نیستیم و وقتی وارد زمین می‌شویم باید آماده باشیم. وقتی در مورد لیگ قهرمانان آسیا صحبت می‌کنیم باید بگوییم یکی از بهترین تیم‌های کشور را در اختیار داریم و شانس بسیاری داریم.

وی افزود: این مسابقه یک موقعیت است تا به مردم نشان دهیم فوتبال واقعی چگونه است و به دنبال بازی کردن یک فوتبال واقعی هستیم. نتیجه بازی زمانی مهم است که هم بازی خوب و باکیفیت انجام دهید و بتوانید نتیجه نیز بگیرید.دنبال یک بازی باکیفیت هستیم و حقه نداشتن بازیکن به دلیل مصدومیت را ندارم. بهترین خودمان را داریم و فردا بهترین خودمان را به نمایش می‌گذاریم. خوشحالم قرعه‌کشی این فرصت را به ما داد که به عراق بیاییم و بازی داریم که در آینده می‌توانیم به آن اشاره کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران گفت: طبیعی است برای آمادگی بیشتر زودتر به محل مسابقه بیاییم، اما به دلیل شرایط پروازی تصمیم گرفتیم فقط یک روز زودتر به عراق بیاییم، آماده هستیم و مشکلی از این نظر وجود ندارد.هواداران سپاهان در بازی فردا حضور خواهند داشت، هواداران بسیار خوبی داریم که حضور آن‌ها به زیبایی فوتبال کمک می‌کند و این‌ها زیبایی فوتبال است.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.