مالک باشگاه میلان پس از اخراج اسطوره روسونری از سمت مدیر ورزشی به او پیشنهادی داد که فوراً رد شد.

مالک باشگاه میلان پس از اخراج اسطوره روسونری از سمت مدیر ورزشی به او پیشنهادی داد که فوراً رد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از توتومرکاتووب، جری کاردیناله رئیس گروه ردبرد مالک باشگاه میلان پس از اخراج پائولو مالدینی از سمت مدیر ورزشی این باشگاه به او پیشنهاد داد که در این باشگاه بماند و به عنوان مشاور به روسونری خدمت کند اما اسطوره و کاپیتان پیشین قرمزومشکی‌پوشان فوراً آن را رد کرده است.

باشگاه میلان طی دو سه روز گذشته صحنه اتفاقات فراوانی بود که آغاز آنها با جلسه پرتنش میان مالدینی و کاردیناله بود و با اخراج مالدینی و ریکی ماسارا به عنوان مدیران ورزشی و فنی تیم ادامه یافت. گویا ریشه این تنش، نزاع بر سر قدرت و اختیارات میان مدیران باشگاه میلان و دخالت‌های مدیراجرایی باشگاه در امور مربوط مالدینی و ماسارا بوده که در نهایت باعث قطع همکاری میان طرفین شد.

گویا با وجود جنجال رخ داده و اخراج مالدینی، کاردیناله به اسطوره محبوب باشگاه که بسیاری از بازیکنان تیم هم از اخراجش ابراز ناراحتی کردند، پیشنهاد داده که در میلان بماند و به عنوان مشاور ایفای نقش کند؛ سمتی عملاً تشریفاتی، بدون هیچ قدرت و اختیاری آن هم به شخصی که در چند سال اخیر بر سیاست‌هایت باشگاه در حوزه نقل و انتقالات و مذاکره با بازیکنان، کنترل کامل داشت. به همین دلیل هم مالدینی فوراً این پیشنهاد را رد می‌کند.

با رد این پیشنهاد، کاردیناله که به یک شخص قابل احترام در نزد بازیکنان برای ایفای نقش به عنوان حلقه اتصال میان آنها و مدیران باشگاه احساس نیاز می‌کند، حالا زلاتان ابراهیموویچ را برای این پست در نظر گرفته است. مهاجم سوئدی در پایان فصل اخیر سری A‌ با فوتبال خداحافظی کرد و گفت پیشنهاد ایفای نقش به عنوان دستیار استفانو پیولی در کادر فنی را رد کرده است. اکنون اما باید دید که در صورت ارائه چنین پیشنهادی به ایبرا او باز هم آن را رد خواهد کرد یا نه.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.