گروه پرشماری از هواداران تیم فوتبال اینتر بازی تیم‌شان در فینال لیگ قهرمانان اروپا را از ورزشگاه خانگی این تیم تماشا خواهند کرد.

گروه پرشماری از هواداران تیم فوتبال اینتر بازی تیم‌شان در فینال لیگ قهرمانان اروپا را از ورزشگاه خانگی این تیم تماشا خواهند کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر تمام ۴۳ هزار بلیتی که برای تماشای بازی این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا از طریق نمایشگرهای بزرگ ورزشگاه سن‌سیرو به فروش گذاشته بود را فروخت.

نراتزوری شنبه هفته آینده پس از ۱۳ سال بار دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا خواهد کرد و مدیران باشگاه هم فرصتی را برای هواداران این تیم فراهم آورده‌اند تا در کنار یکدیگر این بازی را تماشا کنند.

با توجه به محل قرارگیری نمایشگرهای بزرگ با مساحت ۴۰۰ متر مربع، در بخش‌هایی از ورزشگاه امکان استقرار هواداران وجود ندارد. از این رو حداکثر تعداد بلیت‌های در نظر گرفته شده از سوی باشگاه برای تماشای بازی ۴۳ هزار عدد بود که تمام آنها فروخته شده است. فروش تمام این بلیت‌ها در عرض ۷ ساعت صورت گرفت و گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه هواداران بعضاً بیش از یک ساعت برای خرید اینترنتی بلیت در صف انتظار مانده‌اند.

اینتر شنبه شب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه آتاتورک شهر استانبول در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچسترسیتی می‌روند و در صورتی که بتواند بر حریف انگلیسی غلبه کند، برای چهارمین بار در تاریخش فاتح این رقابت‌ها خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.