ستاره آرژانتینی ترجیح داد با وجود دریافت پیشنهاد ۶۰۰ میلیون یورویی از باشگاه الهلال عربستان ترجیح داد راهی لیگ آمریکا شود.

ستاره آرژانتینی ترجیح داد با وجود دریافت پیشنهاد ۶۰۰ میلیون یورویی از باشگاه الهلال عربستان ترجیح داد راهی لیگ آمریکا شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای اخیر باشگاه‌های عربستانی با جذب ستارگان بزرگ فوتبال جهان خبرساز می‌شوند؛ اما این بار تلاش باشگاه الهلال عربستان در جذب لیونل مسی ستاره آرژانتینی نتیجه‌بخش نبود.

در همین رابطه «فابریتزیو رومانو» خبرنگار حوزه نقل و انتقالات اروپا ضمن اعلام توافق بازیکن ۳۵ ساله آرژانتینی با اینتر میامی آمریکا خبر انتقال این بازیکن را به لیگ آمریکا اعلام کرد و از سفر خورخه مسی پدر و مدیربرنامه‌های بازیکن سابق پاریسن ژرمن به آمریکا خبر داد.

ظاهراً لیونل مسی قصد دارد تا ساعاتی دیگر دلایل و جزئیات تصمیم خود برای پیوستن به تیم آمریکایی را بیان کند. با این اوصاف هواداران بارسا برای بازگشت مسی به نیوکمپ نا امید شدند. گفتنی است شش روز قبل کریستوف گالیته سرمربی PSG، جدایی لیونل مسی از جمع پاریسی‌ها را رسماً تایید کرده بود. ( از اینجا بخوانید.)

مسی ۳۵ ساله که تابستان ۲۰۲۱ در پی ناتوانی باشگاه بارسلونا در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور ۲۱ ساله خود در این تیم پایان داد و به PSG پیوست، در این مدت در ۷۴ بازی برای این تیم فرانسوی به میدان رفته و ۳۲ گل هم به ثمر رسانده است. او به پاری‌سن‌ژرمن برای کسب سه جام از جمله دو قهرمانی در لوشامپیونه کمک کرد.

برنده هفت توپ طلا این روزها به شدت بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود، این در حالی است که باشگاه الهلال هم قراردادی دو ساله با دستمزد ۶۰۰ میلیون یورو به ازای هر فصل به او پیشنهاد داده بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.