سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که با دو گزینه خارجی برای هدایت آبی‌‌پوشان مذاکره خواهد کرد.

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که با دو گزینه خارجی برای هدایت آبی‌‌پوشان مذاکره خواهد کرد. حجت کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: همانطور که اعلام کرده بودیم باید تکلیف ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو را امروز مشخص می‌کردیم. به هر دلیلی ادامه همکاری فراهم نشد و باید تشکر ویژه‌ای از زحمات ایشان داشته باشیم. برای ساپینتو در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی افزود: به هواداران گفته بودیم در صورت عدم توافق با ساپینتو، تکلیف سرمربیگری استقلال را تا پایان هفته مشخص می‌کنیم. در همین راستا پس از مشخص شدن وضعیت همکاری با ساپینتو، سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم و امشب با دو گزینه خارجی وارد مذاکره خواهیم شد.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: طبق اعلام قبلی روی حرفم هستم و نمی‌گذارم مثل سال گذشته زمان از دست برود. تلاش می‌کنم تکلیف سرمربی استقلال زودتر مشخص شود؛ ممکن است یکی دو روز برای انجام مذاکرات زمان نیاز باشد اما هر چه زودتر تکلیف تیم را مشخص می‌کنم. ضمن اینکه با احترام به مربیان ایرانی، تا این لحظه مذاکره‌ای با مربی ایرانی نداشته‌ام.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )