مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است که اگر زردپوشان پشتوانه مردمی و هواداران را نداشتند، چه بسا به لیگ دسته یک سقوط می‌کردند.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است که اگر زردپوشان پشتوانه مردمی و هواداران را نداشتند، چه بسا به لیگ دسته یک سقوط می‌کردند. محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تسنیم، درباره بقای دراماتیک صنعت نفت آبادان در فصل بیست و دوم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم سهمیه صنعت نفت را در لیگ برتر حفظ کنیم و شرمنده هواداران خوب تیم نشدیم. واقعاً فصل سختی بود، بعضی تیم‌ها بودجه‌های کلانی در لیگ برتر تدارک دیدند و این موضوع باعث می‌شود که رقابت در لیگ برتر تفاوت زیادی داشته باشد، البته سرمایه بزرگ صنعت نفت هواداران دلسوز این تیم هستند که در هر شرایطی تیم را تنها نمی‌گذارند. شاید اگر صنعت نفت تیم مردمی و با ریشه‌ای نبود، با آن شرایطی که تا هفته‌های آخر دست و پنجه نرم می‌کرد، از لیگ برتر سقوط می‌کرد.

وی افزود: اتحاد و همدلی زیادی که در تیم شکل گرفت و حضور عبدالله ویسی که لیگ برتر را به خوبی می‌شناسد و از نظر روحی- روانی بازیکنان را تقویت کرد، نتیجه این موضوع را در آخر لیگ مشاهده کردید. ما در تهران مقابل استقلالی که در کورس قهرمانی قرار داشت مساوی گرفتیم و شاید از تک موقعیت‌هایی که داشتیم بهتر استفاده می‌کردیم، برنده از زمین بیرون می‌رفتیم. شما عملکرد تیم را از زمان حضور ویسی با گذشته مقایسته کنید، قطعاً اوضاع تیم خیلی بهتر می‌شود.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره وضعیت ادامه همکاری‌اش با زردپوشان، گفت: من با باشگاه قرارداد دارم و طبق قانون به تعهداتم عمل می‌کنم.

قنبری در پاسخ به این سوال که آیا نامشخص بودن وضعیت مدیریتی و کادرفنی صنعت نفت آبادان بعد از فصل بیست و دوم، کار این تیم را در فصل بعد سخت‌تر می‌کند؟ عنوان کرد: ما خبرهای غیررسمی درباره تعیین هیئت مدیره جدید شنیدیم و امیدواریم که به زودی تکلیف تیم روشن شود و ان‌شاءالله برای فصل جدید بهترین تصمیمات ممکن گرفته شود تا قلب مردم آبادان بابت نتایج این تیم شاد شود. این تیم واقعاً دلخوشی مردم شهر است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.